Światło – czyni – cuda w Ogrodzie Botaniczny,

Światło – Czyni – Cuda i mapping 3D "Zaczarowany zamek" w Ogrodzie Botanicznym

W związku z dużym zainteresowaniem świetlnymi pokazami w Ogrodzie Botanicznym organizatorzy przedłużają czas jego iluminacji do 14 lutego.

Pokazy iluminacji i spektakle laserowe odbywać się będą w weekendy (piątek – sobota – niedziela) od 22 stycznia do 14 lutego. Nowością będzie mapping 3D "Zaczarowany zamek".

Pokazy odbywają się o godzinie 17.00, 18.00, 19.00 oraz 20.00.

Harmonogram

Iluminacja Ogrodu i spektakle świetlne odbywać się będą w godzinach od 17.00 do 21.00. Na odwiedzających czeka : Świąteczna Bajka Xmas, Arena Sztuki Wrocławskich Artystów Ulicznych śpiewających nie tylko świąteczne popularne piosenki, iluzjonista, magik oraz połykacz ognia i innych, niestrawnych, przedmiotów.

Wszystko zamkną laserowy mapping liniowy, przestrzenny pokaz laserowy i pokazy wyświetlane na okolicznych budynkach i kościołach.
Ceny biletów:

  • Dzieci do lat 3 bezpłatnie,
  • Dzieci i młodzież do lat 18 – 10 PLN,
  • Dorośli – 25 PLN,
  • Osoby niepełnosprawne – 15 PLN,
  • Wrocławska Karta Dużej Rodziny - 5 zł od osoby

Organizatorem wieczornych wydarzeń jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z firmami Visual Sensation laser shows & technologies i LBL VAP Signify (Philips) – iluminacje.

Organizatorzy zobowiązują odwiedzających Ogród do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz do zasłaniania ust i nosa, zgodnie z ogólnie przyjętymi wymaganiami obowiązującymi w kraju.

Terminy Światło – Czyni – Cuda i mapping 3D "Zaczarowany zamek" w Ogrodzie Botanicznym

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Henryka Sienkiewicza 23, 50-335 Wrocław

Komentarze