Lipcowy SWAP – wymiana ubrań

Lipcowy SWAP – wymiana ubrań

Czerwcowa impreza bezgotówkowej wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław z powodu złej pogody została przeniesiona na 5 lipca i odbędzie się w najbliższą niedzielę na Nocnym Targu przy ul Tęczowej 65.

Znany już coraz szerszemu gronu miłośniczek mody cykl bezgotówkowych wymian ubrań SWAP Wrocław organizowany przez Julię Daroszewską już od przeszło 7 lat, po pandemii znów wraca do kalendarza wrocławskich imprez.

Najbliższa bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się na Nocnym Targu przy ul. Tęczowej 65. 5 lipca między godziną 15.30 a 17.30 miejsce to na dwie godziny zamieni się w strefę ubrań, a miłośniczki mody i stylu po długiej przerwie będą mogły odświeżyć zawartość swoich szaf.

Mimo że to kulturalne miejsce na mapie Wrocławia ma dopiero rok, stale się rozwija. Teraz, poza strefą gastro wzbogaciło się o sklepik z warzywami i owocami, ekoproduktami i świeżym chlebem. Niezmiennie natomiast na gości czekają takie atrakcje jak kino letnie, pyszne drinki, strefa relaksu, strefa do tańca, weekendy tematyczne oraz rewelacyjne jedzenie.

Po wymianie będzie więc można usiąść wygodnie w leżaku w strefie chilloutu i odpocząć.

Mimo że na imprezach SWAP obowiązuje absolutny zakaz sprzedaży, chętnych do udziału nie brakuje i zawsze jest w czym wybierać. Zwłaszcza, że nie ma tu ograniczenia co do ilości ubrań, które można ze sobą przynieść. Jedynym problemem, gdy jest ich dużo, może być przestrzeń do ich rozłożenia.

Wtedy warto wziąć ze sobą wolno-stojące wieszaki. Ułatwiają one eksponowanie ubrań i zajmują stosunkowo niewiele  miejsca - radzi organizatorka.

Ubrania, które trafiają na SWAP powinny być czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielka nadal by je nosiła.

Transakcje wymienne odbywają się na zasadzie ubranie za ubranie, a metki nie mają tutaj żadnego znaczenia. Jeśli więc masz coś „bardzo firmowego”, co szkoda by było wymienić na jakąś „zwyczajną” rzecz, po prostu zostaw ją w domu.

Poza ubraniami uczestniczki imprez SWAP mogą zabrać ze sobą buty i dodatki. Jednak książki, płyty i wszystko inne nie będące elementem garderoby musi zostać w domu.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny i nie obowiązuję żadne zapisy. Wystarczy przyjść z ubraniami, rozłożyć je w wolnym miejscu i dobrze bawić.

Jak zawsze nie zabraknie nagród. Pod koniec każdej imprezy uczestniczki mają szansę wynieść z wymiany coś jeszcze. Tym razem będą to słoiczki pysznego owocowo-warzywnego Dżemster, który jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika oraz kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki.

O wejściówkach na kobiece sense w kinie Helios musimy jeszcze zaczekać, bo kina nadal pozostają zamknięte.

Imprezie patronuje oficjalny portal www.wroclaw.pl.

Lokalizacja

Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa 65,  

Komentarze