Mikołajkowy weekend w Magnolia Park

Mikołajkowy weekend w Magnolia Park

Spotkanie z Mikołajem, produkcja czekolady i bajecznie - pierniczkowa dekoracja. Tegoroczne mikołajki w Magnolia Park zapowiadają się przepysznie. Mikołajkowe szaleństwo zaczyna się  już 5 grudnia w samo południe.

Największa atrakcja to oczywiście spotkanie z św. Mikołajem, który już w czwartek będzie czekał na dzieci przy świątecznym drzewie (przy salonie Empik). Na pewno nie zabraknie okazji do wspólnych zdjęć.

Kolejną mikołajkową atrakcją będą słodkie czekoladowe warsztaty. Podczas zajęć będzie można posmakować ziaren kakaowca, posłuchać o historii czekolady, wyprodukować własną tabliczkę słodyczy i ozdobić ją wiórkami, orzechami czy kolorowymi cukierkami.

  • Warsztaty czekoladowe organizowane są w czwartek, piątek i sobotę w godzinach od 12.00 do 18.00.

Jak co roku Magnolia Park organizuje pakowanie prezentów. Przez cały miesiąc, od 5 do 23 grudnia, będzie można oddać prezenty w ręce profesjonalistów, którzy zapakują je wedle naszych upodobań - w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym. I to wszystko oczywiście za darmo. Punkt pakowania prezentów znajdziecie przy salonie Top Secret na poziomie +1.

Mikołajkowy weekend w Magnolia Park, 5-7 grudnia, godziny: 12.00-18.00

  • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
  • Czekoladowe warsztaty

Pakowanie prezentów

  • 5-23 grudnia, w godzinach pracy galerii (9.00-21.00). Od 13 do 23 grudnia oraz 27 grudnia od 9.00 do 22.00, przy salonie Top Secret (+1)

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Magnolia Park

Legnicka 58, 54-204 Wrocław

Komentarze