One Love Music Festival 2021

One Love Music Festival 2021

Organizatorzy zapraszają na siedemnastą edycję One Love Music Festival, która odbędzie się 20 listopada 2021 roku.

One Love Music Festival na przestrzeni kilku ostatnich lat jeszcze bardziej otworzył się na nowe gatunki muzyczne, choć dotychczas kojarzony był głównie z nurtem muzyki reggae.

Organizatorzy dojrzeli szanse we wprowadzeniu do oferty muzyki elektronicznej, z naciskiem na drum’n’bass – już w 2018 roku hitem okazała się scena Hospitality (brytyjskiej wytwórni Hospital Records), na której zaprezentowali się m.in. High Contrast i London Elektricity.

W tym roku drumową reprezentację tworzą Metrik, Friction oraz Pendulum (dj set). Do Wrocławia powróci także Nneka, nigeryjska wokalistka znana ze swojego eklektycznego podejścia do tworzenia muzyki. Jednym z najbardziej energetycznych koncertów z pewnością będzie występ Grubsona, który niedawno świętował 12 lat od wypuszczenia swojego największego hitu „Na szczycie”.

Zaskoczeniem może być zaproszenie do line-upu Krzysztofa Zalewskiego, Bitaminy czy składu KARAŚ/ROGUCKI, ale twórcy festiwalu stawiają po prostu na dobrą muzykę i powoli zacierają granice, które miałyby wyznaczać poruszanie się tylko w jednym określonym stylu muzycznym.

Do końca października bilety na każdą z imprez można nabyć w promocyjnej cenie 119 złotych. Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz karnetu na oba wydarzenia.

Zagrają:

Pendulum dj set, Nneka, Krzysztof Zalewski, Grubson, Friction, Metrik, Zamilska, Bitamina, KARAŚ/ROGUCKI, Smolik/Kev Fox, Gutek, Bas Tajpan feat. Kłakiem & DJ. Hopbeat

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze