Out Tour #1: Chris Liebing na Stadionie Wrocław

Chris Liebing na Stadionie Wrocław

Jeden z czołowych reprezentantów muzyki techno, Chris Liebing wystąpi już 12.04 na Stadionie Wrocław.

Organizatorzy Projekt Pralnia oraz agencja Affekt, zapowiadają nowy wrocławski cykl wydarzeń OUT TOUR. Głównymi jego założeniami są artyści światowego formatu, najwyższej klasy technika oraz wyjątkowe miejsca wydarzeń. Pierwsza impreza OUT TOUR odbędzie się 12 kwietnia w Centrum Eventowym Stadionu Wrocław, gdzie na 3 poziomach  do dyspozycji uczestników będzie ponad 2000m2.

W trakcie 10 godzinnej tanecznej imprezy, na dwóch zróżnicowanych scenach usłyszymy Chrisa Liebienga oraz 12 polskich artystów, którzy zamienią Stadion w centrum doskonale wyselekcjonowanej muzyki elektronicznej.

Chris Liebing

ur. 11 grudnia 1968 w Gießen – niemiecki DJ i producent muzyczny. Jedna z najbardziej znanych i popularnych postaci na światowej scenie techno. Uważany za twórcę gatunku schranz.

Chris Liebing w trakcie swojej prawie 30 letniej działalności mocno przyczynił się do sukcesu gatunku jakim jest techno. Jego produkcje sprzed lat, po dziś dzień określa się mianem klasyków i przez lata wyznaczały standardy obowiązujące w muzyce techno.

Bilety w cenie od 69 zł.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze