Jedną Sztukę Proszę - targi młodej sztuki na Dziedzińcu Artystycznym

Jedną Sztukę Proszę - targi młodej sztuki na Dziedzińcu Artystycznym

JEDNĄ SZTUKĘ PROSZĘ to targi sztuki i rękodzieła artystycznego, na które zaprosiliśmy młodych artystów działających we wszystkich dziedzinach sztuki. Prace można zarówno oglądać jak i kupować.

To okazja do poznania dzieł wrocławskich twórców, a także Dziedzińca Artystycznego przy ul. Rydygiera 25a - urokliwego, kameralnego podwórka otoczonego kafejkami i pracowniami, które wprowadzi nas w niepowtarzalny klimat Nadodrza.

  • JEDNĄ SZTUKĘ PROSZĘ!
  • KIEDY: 3-4 września 2016, godz. 12.00 - 20:00
  • GDZIE: Dziedziniec Artystyczny, HART hostel&art,  ul. Rydygiera 25a, Nadodrze
  • ILE: wstęp wolny

Co zobaczymy? Ubrania Trash Mamy czyli Anastazji Jarodzkiej, która wykorzystuje śmieci do stworzenia symetrycznych wzorów na tkaninach, obrazy i rysunki Wiktora Polaka, Marceliny Groń, Mathiasa Vogela, Dominika Morańdy malowane różnymi technikami, niepowtarzalne unikatowe, meble z Natury Rzeczy, przepiękną ceramikę prosto z Piecowni, artystyczne świnki z nadrukiem od Kasi Puchały, nowoczesne, designerskie naczynia, kubeczki z MANO.ceramics, szklane rzeźby - strożki i ogrody Aleksandry Kujawskiej, torby z szablonami Pawła Jarodzkiego. Wybierać będzie można również w biżuterii: industrialnej z Fabryki Malwiny, przygotowywanej w druku 3D Pauli Szarejko; wycinankach z pleksi: kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach autorstwa liseLOVE  i wiele wiele innych ...

Wszystkie prace są wyjątkowe, robione w jednym egzemplarzu.Takie dzieło sztuki to nie tylko piękna i unikatowa ozdoba, ale też inwestycja w przyszłość. Kto wie, może właśnie CI młodzi twórcy zrobią w przyszłości międzynarodową karierę!

Dodatkowo można będzie również spróbować pysznych tart z kultowego już „Powoli”, serów wegańskich od "Serotoniny", pizzy z "Ognia", napojów z "Art Cafe Kalambur" i specjałów ze "Znasz Ich Cafe".

  • W sobotę o godz, 19:00 zagra i zaśpiewa Marcelina Baranowska.

Organizatorem jest HART hostel&art, który promuje nową sztukę poprzez organizację wszelkiego typu wydarzeń artystycznych: koncertów, wystaw, spektakli, instalacji.
Dziedziniec Artystyczny oraz budynki znajdujące się na nim zostały wyremontowane przez Gminę Wrocław ze środków unijnych, a Brama prowadząca na podwórko wyremontowana i pomalowana przez artystów z Poznania w ramach projektu Koalicja Miast Wrocław 2016 ESK.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

HART - Hostel & Art – Dziedziniec Artystyczny

Rydygiera 25a, 50-248 Wrocław

Komentarze