Festiwal
Dzień Babci i Dziadka we Wrocławiu 2025
- BILETY: wstęp wolny
- TERMINY:
FILTRUJ
OPIS
Dzień Babci i Dziadka we Wrocławiu 2025 – wyjątkowe wydarzenia dla seniorów
Z okazji Dnia Babci i Dziadka we Wrocławiu przygotowano specjalną ofertę wydarzeń. W dniach 15-31 stycznia 2025 roku seniorzy mogą skorzystać z bogatego programu łączącego rozrywkę z praktyczną wiedzą. To doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas i poszerzyć swoje umiejętności, zarówno w gronie rówieśników, jak i młodzieży. Większość atrakcji odbędzie się w siedzibie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Seniora (WCRS).
Atrakcje dla seniorów we Wrocławiu – program pełen możliwości
Program obejmuje zarówno wydarzenia rozrywkowe, takie jak koncerty i potańcówki oraz praktyczne warsztaty edukacyjne. Seniorzy we Wrocławiu mogą wziąć udział w zajęciach poświęconych zdrowemu trybowi życia, dowiedzieć się więcej o rencie wdowiej czy nauczyć się wypełniać e-PIT.
Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach śpiewu oraz zajęciach związanych ze zdrowiem i urodą, podczas których uczestnicy nauczą się przygotowywać własne naturalne kosmetyki.
Ten dwutygodniowy cykl wydarzeń to nie tylko sposób na świętowanie Dnia Babci i Dziadka, ale również doskonała okazja do integracji i rozwoju wrocławskich seniorów. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na osoby starsze (i nie tylko!) w stolicy Dolnego Śląska.
Program festiwalu
Znalezione wydarzenia
-
Twój e-PIT. Jak rozliczyć swoje dochody z różnych źródeł?Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Zajęcia integrujące z elementami śpiewoterapiiWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Zgadywanki muzyczne – interaktywna zabawa międzypokoleniowaWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Aloesowe warsztaty dla zdrowia i urodyWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Szwecja i powycieczkowe refleksjeWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Zwyrodnienie plamki żółtej [SPOTKANIE]Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Dzień Babci i Dziadka - bezpłatne warsztaty wyplatania wikliny
Odra Centrum
-
Prelekcja na temat rodziny KossakówWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Koncert dla Babci i DziadkaSzkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu
-
Disco Babcia, Disco Dziadek. Otwarte zajęcia taneczne w rytmie discoPodwórko Teatru Muzycznego Capitol
-
Ziołowa Apteczka Kawonu dla Babci i DziadkaWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Obchody Dni Babci i Dziadka w różnych częściach świata [SPOTKANIE]Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Rodzaje i metody rehabilitacji oferowane przez Ośrodki Profilaktyki i Rehabilitacji CREATORWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Koncert z okaz Dnia Babci i Dziadka | Wodecki - Wroclaw Welcome to!Klubokawiarnia Mleczarnia
-
Zadbana i pogodna seniorka. Jak dbać o zdrowie i urodę zimą?Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Międzypokoleniowe warsztaty laurkoweWrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS
-
Renta wdowia – sprawdź czy masz do niej prawo [SPOTKANIE]Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – WCRS