Zaklęty Targ

Zaklęty Targ w Zaklętych Rewirach

Lokalne produkty, wyjątkowe przedmioty i niezwykłe smaki. Zaklęty Targ to szczególne miejsce kooperatywy, które poza szansą na rozwój lokalnych marek, przywraca normalność i nadaje naszemu miastu magiczny klimat.

Znajdziecie tu unikatowe, wyjątkowe dzieła lub produkty o wysokiej jakości.

Na Przedmieściu Oławskim, które przed wojną było rzemieślniczym Eldorado, w poprzemysłowym budynku z czerwonej cegły mieści się miejsce niepodobne do żadnego innego... Klimatyczne. Magiczne. Zaklęte. To właśnie Zaklęte Rewiry. Niegdyś mieścił się tu Browar Haase. Największy w mieście i jeden z największych w ówczesnej Europie. Perła architektury. Dziś niepowtarzalny klimat tego miejsca to przenikanie się atmosfery pomieszczeń pobrowarnych (musicie je zobaczyć!) z duszą, która nadała Zaklętym Rewirom niewątpliwy status jednego z najważniejszych miejsc muzyczno-kulturalnych Wrocławia.

Tutaj odbywają się najlepsze eventy, imprezy, spektakle, występowali Dj-e, zespoły jazzowe, bluesowe, rockowe, metalowe...

W najbliższy weekend na Zaklętym Targu będziecie mogli znaleźć produkty poniższych firm, rzemieślników, rolników i artystów:

Zaklęty Targ

To tutaj łączymy inspirujące doświadczenie ekipy Zaklętych Rewirów z efektami kreatywnej twórczości lokalnych rzemieślników, którą warto promować, a także z wielką potrzebą mieszkańców na wyjście i spotkanie, w bezpiecznych warunkach (bardzo restrykcyjnie podchodzimy do zapewnienia bezpieczeństwa przed COVID-19), z pięknym kolorowym światem pełnym aromatycznych zapachów, wyjątkowych przedmiotów i niezwykłych smaków, którymi będziemy mogli odczarować niełatwą codzienność. Zaklęty Targ to szczególne miejsce kooperatywy, które poza szansą na rozwój lokalnych marek, przywraca normalność i nadaje naszemu miastu magiczny klimat. Tego właśnie dziś bardzo nam wszystkim potrzeba.

Jeśli tworzysz unikatowe, wyjątkowe dzieła lub produkty o wysokiej jakości, które warto zaprezentować odwiedzającym Zaklęty Targ, odezwij się do nas.

Lokalizacja

Zaklęte Rewiry

Krakowska 100, 50-427 Wrocław

Komentarze