FILTRUJ
Czterech mężczyzn udaje się w niesamowitą emocjonalną podróż w pełnym adrenaliny, siły i humoru show ONtestosterON. Poprzez artystyczne środki wyrazu artyści prowokują do zastanowienia się na temat postrzegania mężczyzn w dzisiejszym świecie. O czym boją się rozmawiać? Czego się boją i o czym marzą? Czy ich największym atrybutem jest sprawność fizyczna?
Adrenalina rośnie wraz z rozwojem historii, siła przeplata się z wrażliwością i kruchością, a wszystko to podane jest z lekką domieszką humoru.
Artyści wykorzystują wiele spektakularnych narzędzi nowego cyrku – wieloosobową akrobatykę, teatr fizyczny, perkusję ciała, taniec i muzykę, a nawet gokarty. To wszystko zamknięte zostało w spektakularnym show, które bawi, prowokuje i zmusza do myślenia.
Spektakl zabierze widzów w świat męskich dylematów i niezapomnianych przeżyć!
Porozmawiaj z kimś. Porozmawiaj z kimkolwiek. Pozbądźmy się tego piętna i zacznijmy rozmawiać z mężczyznami. – Paddy Pimblett, mistrz UFC (zawodnik MMA)
BoCirk – niezależna, czeska grupa artystyczna, która od 2006 roku tworzy oryginalne spektakle z gatunku nowego cyrku i teatru ulicznego.
Każdy z jej występów to historia bazująca na umiejętnościach akrobatycznych artystów, oparta o zaskakującą wypowiedź artystyczną. Realizacje BoCirk to nie tylko zapierające dech w piersiach show – to także pokaz cyrkowy pełen poezji, ruchu i muzyki oraz podróż w głąb wyobraźni, gdzie zacierają się granice między rzeczywistością a snem.
Grupę tworzy zespół artystów, dla których priorytetem jest oryginalność, kreatywność i autentyczność. Kluczem działalności jest połączenie emocji z ruchem, znalezienie nowych sposobów zarówno w sztuce wizualnej, jak i performatywnej, oraz tworzenie widowisk, które przekraczają granice tradycyjnego cyrku.
BoCirk działa w regionie Morawsko-Śląskim, aktywnie rozwijając i promując idee nowego cyrku. Jej celem jest tworzenie spektakli. Oprócz stałych produkcji, które łączą akrobatykę, taniec i teatr, grupa skupia się również na cyrku społecznym, który pomaga osobom marginalizowanym i wykluczonym społecznie.
Wydarzenie finansowane przez Miasto Wrocław.
Serbska 5a, Wrocław 51-111