wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Edukacja i rozwój
  4. Aktywacja życiowej energii Kundalini

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Transmisji i Aktywacji Kundalini nie da się wytłumaczyć słowami, trzeba jej doświadczyć. Może być jednym z najpotężniejszych doświadczeń duchowych i energetycznych twojego życia.

“Nie mam słów by to opisać. Po prostu musisz spróbować” to zdanie, które często pada od tych którzy położyli się na macie w stanie pełnego oddania i zaufania.

Transmisja aktywuje proces przebudzenia Kundalini (świadomość/wewnętrzna inteligencja obecna w każdym człowieku), która ma właściwości uzdrawiające i jest obecna w każdym człowieku. Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia, żadnego przygotowania, tylko chęci poddania się i doświadczenia siebie. To ścieżka transformacji, która prowadzi do uzdrowienia i poszerzenia świadomości, często nieosiągalnej innymi metodami.

Poznaj swojego facylitatora:

Klaudia Moroń

Łączy pracę z energią kundalini ze swoim doświadczeniem w psychologii klinicznej i terapii traumy. Podąża ścieżką łączenia wschodu z zachodem, nauki z duchowością, jako sposób na przyspieszenie uzdrowienia i radykalną transformację.

Sesja potrwa trzy godziny:

  • godzinnym wprowadzeniem (wykład oraz pytania);
  • godzinną transmisją energii;
  • godzinną integracją.

UWAGA: W dniu sesji poleca się lekkostrawną dietę, ograniczenie kawy i odpowiednie nawadnianie. Zabierz matę do jogi lub koc i ubierz się wygodnie.

Koszt: 

  • 300 zł

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzyma 10% Voucher na Sesje Terapeutyczną Masażu Tantrycznego rozbrajania ciała, miednicy, łona, sploty słonecznego (Realizacja - 20.09.2023 lub inny termin Wrocław/Warszawa). 

Miejsce

Zobacz także