Warsztaty Haftu Nowoczesnego z Nibyniebo

Wydarzenie odwołane. Warsztaty Haftu Nowoczesnego z Nibyniebo

Wydarzenie odwołane.

Warsztaty Nowoczesnego Haftu są dla początkujących i zaawansowanych uczestników. W przyjaznej i inspirującej atmosferze pokażę moje wskazówki i kruczki wyszywania zarówno tradycyjnego jak i nowoczesnego (moje autorskie techniki) na tamborku.

Stworzysz swój własny, haftowany tamborek. Przy użyciu najwyższej jakości bawełnianych mulin DMC oraz ręcznie rzeźbionych elementów dekoracyjnych z modeliny FIMO Professional od Staedtler. Może nawet rozpoczniesz swoją przygodę z haftem na dłużej. Albo odnajdziesz nowy sposób na relaks i odpoczynek. Podczas 3-godzinnego spotkania otrzymasz moją zachętę, doradztwo i techniczne wskazówki.

Otrzymasz również:

  • Tamborek drewniany DMC Bukiet kolorowych mulin firmy DMC
  • Specjalne igły do haftu DMC Mój autorski projekt haftu
  • Elementy wzoru wykonane z modeliny FIMO od Staedtler
  • Drukowaną mini broszurkę z instrukcjami
  • Zabierzesz swoją pracę i materiały do domu
  • Herbatka albo kawa w cenie warsztatów

Czego nauczysz się na warsztatach haftu na tamborku z Nibyniebo?

Podstaw haftowania: jak nałożyć tamborek na materiał, rozpoczynania haftu – jak zaczepić nić i jak zakończyć nić, jak przenieść wzór haftu, jak zakończyć pracę na tamborku. Grupy niezbędnych ściegów dla danego wzoru, na każdych kolejnych zajęciach jest inny projekt/temat. A co za tym idzie inne ściegi są omawiane i ćwiczone.

Tworzenia wyjątkowych bogatych powierzchni za pomocą dostępnych materiałów. Dobierania palety barw do swoich hafciarskich projektów. Celowego budowania kompozycji. Dowiesz się w jaki sposób rozwijać się na własną rękę w dziedzinie haftu.

Rezerwacja miejsca: Możesz zapłacić przelewem na konto lub poprzez system PayPal Jeśli masz jakieś pytania o kontakt pod nr +48 502 709 045 lub e-mail nibynieboo@gmail.com. 

Koszt: 195 zł (zawarte są w tym materiały, które zabieracie do domu oraz poczęstunek)

Lokalizacja

Robótki Stefci

Pionierów 8, 52-115 Wrocław

Komentarze