- Imię:
- Fiolka
- Gatunek:
- koty
- Rasa:
- europejski krótkowłosy
- Płeć:
- kotka
- Kategoria wiekowa:
- młody
- Wiek (lata):
- brak danych
- Wielkość:
- mały
- Jak długo jest w schronisku:
- 3 miesiące (od 07.2025)
- Dodatkowe informacje:
- przyjazny dla kotów, aktywny, uwielbia zabawę, lubi głaskanie, sterylizowany/kastrowany, posiada aktualne szczepienia
Kto szuka kota idealnego - oto ona. Fiolka, koteczka, w której można zakochać się od pierwszego wejrzenia.
Fiolkę znaleźliśmy karmiącą, z jej dzieciaczkami. Od początku była wyjątkowo przyjazną i bardzo grzeczną kicią. Jest absolutnie bezproblemowa, lubi gonić swoje pluszowe myszki, uwielbia patrzeć przez okno na wrony i kocha drapanie po plecach.
Niczego nie przewraca ani nie niszczy, poza tym, że czasami wdaje się w bójkę z jednym z dywanów w domu tymczasowym.
Płeć: kotka
Data ur.: ok. 08.2023
Kastracja: tak
Szczepienie/Odrobaczenie: tak/tak
Testy fiv/felv: ujemne
Będąc w kocińcu była mocno zestresowana, ale łagodna w stosunku do innych kotów. Szukamy dla niej spokojnego, kochającego domu na zawsze!
Jesteś zainteresowana/zainteresowany adopcją Fioleczki? Wypełnij ankietę: https://forms.gle/7TmrQycwinAaJjJb7
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz osiatkowanie balkonu/okna.
Galeria zdjęć
Aby dowiedzieć się więcej o warunkach adopcji i przejść przez proces adopcyjny, skontaktuj się bezpośrednio z fundacją odpowiedzialną za danego podopiecznego.