Piłkarze w tramwaju

We wtorek, 28 lipca, w ramach konkursu "Zbierz drużynę" związanego z kampanią społeczną MPK i Śląska Wrocław  „Poruszaj się z nami”, w tramwaju linii 11 będzie można spotkać piłkarzy WKS-u.

  • WKS w tramwaju

    Piłkarze podczas inauguracji akcji


Będzie okazja porozmawiać z piłkarzami i zrobić sobie z nimi zdjęcia, które posłużą do wypełnienia zadania konkursowego. Tramwaj o numerze taborowym 2711, oklejony grafiką kampanii, wyruszy o godz. 13:21 z przystanku Fadroma przy ul. Grabiszyńskiej. W pierwszym przejeździe udział wezmą Piotr Celeban i Tomasz Hołota. Zawodników spotkać można będzie na tyle pierwszego wagonu.

Na czym polega konkurs „Zbierz drużynę”?  W wybranych pojazdach MPK Wrocław podróżować będą piłkarze WKS Śląsk Wrocław. Uczestnik konkursu musi wytropić sportowców, zrobić im zdjęcia, a następnie stworzyć z nich elektroniczny album, w którym jednocześnie zamieści swoją fotografię, przedstawiającą sposoby na zdrowy i aktywny tryb życia. Jest o co walczyć! Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na profesjonalny trening z trenerami klubowymi oraz rozegranie meczu z zawodnikami WKS Śląsk Wrocław. Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się tutaj: tutaj.

Rozkład jazdy tramwaju „Poruszaj się z nami” (wtorek, 28 lipca):

13.21 – Fadroma

13.22 – Stalowa

13.23 – Pereca

13.25 – Grabiszyńska

13.27 – pl. Legionów

13.29 – Arkady Capitol

13.32 – Dworzec Główny

13.34 – Wzgórze Partyzantów

13.36 – Galeria Dominikańska

13.37 – Nowy Targ

13.38 – Hala Targowa

13.41 – pl. Bema

13.42 – Na Szańcach

13.43 – Jedności Narodowej

13.45 – Nowowiejska

13.46 – Daszyńskiego

13.47 – Mosty Warszawskie

13.50 – Kromera/Toruńska

„Poruszaj się z nami” to kampania społeczno-edukacyjna MPK Wrocław i Śląska Wrocław. W jej ramach podpowiadamy, jak żyć zdrowiej i bardziej aktywnie.  

 

Zgłoś uwagę