Bilety na mecz Polska – Słowenia na Stadionie Wrocław

Polska reprezentacja w piłce nożnej ponownie we Wrocławiu. 14 listopada podopieczni Adama Nawałki na Stadionie Wrocław rozegrają mecz towarzyski ze Słowenią. Bilety na to spotkanie w sprzedaży będa od 13 października.


To będzie już kolejna wizyta piłkarskiej reprezentacji Polski na wrocławskim stadionie. Biało-czerwoni we Wrocławiu, poza spotkaniami w ramach Euro 2012, grali również towarzysko m.in. z Włochami, Słowacją i Szwajcarią. Ostatni mecz drużyna Adama Nawałki na Stadionie Wrocław rozgrywała pod koniec marca tego roku. Rywalem Polaków byli wówczas Finowie, a potkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych 5:0. Gościem specjalnym podczas listopadowego meczu będzie nowy prezydent UEFA - Słoweniec Aleksander Ceferin.

Towarzyski mecz Polaków ze Slowenią 14 listopada o 20.45 na Stadionie Wrocław.

Gościem specjalnym meczu będzie nowo wybrany Prezydent UEFA - Aleksander Ceferin. Do tego czasu polska reprezentacja rozegra trzy mecze w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018: 8 października na Stadionie Narodowym w Warszawie z Danią, 11 października, także na Narodowym, z Armenią, a 11 listopada na wyjeździe z reprezentacją Rumunii.

Bilety

Posiadacze kart kibica będą mogli kupić bilety na mecz towarzyski Polski ze Slowenią już od 13 października, a sprzedaż tej puli biletów potrwa do 20 października włącznie. 21 pździernika ruszy sprzedaż otwarta biletów.

HARMONOGRAM, KATEGORIE ORAZ CENY BILETÓW NA MECZ POLSKA - SŁOWENIA

Sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie przez internet na portalu kupbilet.pl

Wydruk biletów możliwy po 01.11.2016

Brak możliwości zakupu biletów w kasach przed stadionem w dniu meczu.

Więcej bieżących informacji również na: laczynaspilka.pl

Zgłoś uwagę