Zostań animatorem podczas Dnia Sąsiada

31 maja obchodzony jest Europejski Dzień Sąsiada. Z tej okazji, w ramach programu Sąsiadujemy, który realizuje Strefę Kultury Wrocław, cztery ulice na czterech wrocławskich osiedlach zmienia się w sceny muzyczne. Organizatorzy szukają też animatorów ze zdolnościami muzycznymi.


Idea jest taka, aby poprzez muzykę nawiązać do tradycji podwórkowych grajków. A ponieważ muzyka łączy ludzi i łagodzi obyczaje mozna sprawić, żeby mieszkańcy wyszli z domów, poznali się, porozmawiali ze sobą lub przynieśli instrumenty i przyłączyli się do wspólnego grania.

Muzycy poszukiwani

Strefa Kultury Wrocław szuka czterech animatorów, umiejących grać na instrumencie muzycznym. Może to być dowolny instrument, ale najlepiej taki, który pozwoli na mobilność i interakcję z mieszkańcami. Chcemy zaprosić sąsiadów do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu: przyniesienia własnych instrumentów, grania i śpiewania. Zależy nam na ludziach o pogodnym usposobieniu, nieobawiających się kontaktu z ludźmi.

Które z osiedli (Brochów, Ołbin, Kleczków, Przedmieście Oławskie) stworzy największą sąsiedzką orkiestrę? Przekonamy się już 31 maja podczas tegorocznego Dnia Sąsiada!

Chcesz dołączyć – napisz:sasiadujemy@strefakultury.pl 

  • Wynagrodzenie: 600,00 zł brutto
  • Zgłoszenia do 30 kwietnia.


Zgłoś uwagę