wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Psy, koty i nie tylko. Dzień otwarty w azylu Ekostraży [GALERIA]
Kliknij, aby powiększyć
Dzień Otwarty w azylu Ekostraży fot. Bartosz Mokrzycki
Dzień Otwarty w azylu Ekostraży

Szop pracz, jeże i oczywiście psy oraz koty – Ekostraż zaprosiła dziś wrocławian na dzień otwarty w swoim azylu przy ul. Miłoszyckiej 67. Nie zdążyliście tam wpaść, a myślicie o przygarnięciu czworonoga? Nie szkodzi, zwierzęta czekające na odmianę losu można adoptować codziennie.

Reklama

Podczas dnia otwartego można było poznać psy, koty i inne zwierzęta, które czekają w azylu Ekostraży na domy stałe lub chociaż tymczasowe.  

Wolontariusze opowiadali o ich charakterze, historii i potrzebach (zainteresowani adopcją psa mogli zabrać przyszłego przyjaciela na spacer zapoznawczy), wyjaśniali także, jakie są zasady adopcji i jak można pomóc ratowanym przez Ekostraż zwierzętom.

Na adopcję zwierzęcia zawsze jest dobry moment!

Jeśli nie dotarliście dziś na Miłoszycką, a chcecie poznać zwierzęta do adopcji, możecie zajrzeć na stronę Ekostraż Wrocław Adopcje na Facebooku albo na stronę Ekostraży (zakładka Adopcja)

Nie tylko zobaczycie, jak wyglądają, ale dowiecie się też, co lubią, a czego nie, jakie przejścia mają za sobą, czy wymagają leczenia etc.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl