Startuje druga edycja Migra Ligi Szkół dla wrocławskich uczniów

#VolleyWrocław wraz z partnerem - wydawnictwem Migra przygotowali specjalny projekt dla uczniów. Rusza drugi sezon Migra Ligi Szkół.

  • Fot. #VolleyWrocław

    Fot. #VolleyWrocław


Migra Liga Szkół to projekt grywalizacji dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Uczniowie otrzymują szansę na bezpłatne wejścia na mecze #VolleyWrocław i możliwość dopingowania siatkarkom wrocławskiego klubu.

W ramach projektu szkoły będą ze sobą rywalizowały o wygranie nagrody głównej – sprzętu sportowego ufundowanego przez wydawnictwo Migra sp. z o.o.. Obecność uczniów w hali będzie podstawą do wyliczania rankingu, który będzie aktualizowany po każdym domowym meczu #VolleyWrocław.

Pod uwagę, oprócz frekwencji, będą brane także inne aspekty, jak sposób dopingowania siatkarek w hali oraz przygotowanie się do udziału w meczu. Dodatkowo będzie można zdobyć punkty podczas konkursów organizowanych w weekendowe dni meczowe.

Oprócz pobytu uczniów w hali meczowej i możliwości zobaczenia na żywo najlepszych siatkarek w Polsce – klub przygotował także inną aktywność. Wzorem ubiegłych lat wrocławskie siatkarki odwiedzą uczniów w ich szkołach i przeprowadzą z nimi siatkarską lekcję wychowania fizycznego.

Zgłoszenia szkół

W tym sezonie zmienia się nieco formuła Migry Ligi Szkół. Nadal uczestników do programu zgłasza szkoła, jednak do Orbity uczniowie będą mogli przyjść w grupachzorganizowanych z nauczycielem, ale także z rodzicem lub prawnym opiekunem. Najlepsze szkoły będą miały także szansę na wzięcie udziału w eskorcie siatkarek na boisko przed meczami Ligi Siatkówki Kobiet.

Regulamin Migra Liga Szkół trafił na skrzynki mailowe szkół we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Zainteresowane placówki będą musiały zgłosić się do projektu za pomocą deklaracji. Więcej informacji o projekcie można uzyskać drogą mailową: m.motylewska@volleywroclaw.pl oraz telefonicznie pod numerem 504-288-466.

W niedzielę #VolleyWrocław gra w Orbicie

Pierwszą okazją do rywalizacji w ramach nowej edycji Migra Liga Szkół może być już niedzielne spotkanie otwierające we Wrocławiu sezon Ligi Siatkóki Kobiet, w któym siatkarki #VolleyWrocław podejmą brązowe medalistki z ubiegłych rozgrywek – Developres SkyRes Rzeszów.

LSK: #VolleyWrocław vs. Developres SkyRes Rzeszów

LSK: #VolleyWrocław vs. Developres SkyRes Rzeszów

Wydarzenia sportowe
Termin 20 października 2019 17:00

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita

Zobacz


Zgłoś uwagę