Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląsk – Legia

Trwa sprzedaż biletów na ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski, w którym piłkarze Śląska Wrocław zmierzą się z Legią Warszawa. Mecz rozpocznie się w czwartek, 12 lutego, o godz. 20.00 na Stadionie Wrocław.

 • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

  Spotkanie Pucharu Polski, w którym Śląsk Wrocław zmierzy się z Legią Warszawa odbędzie się 12 lutego


Ceny biletów na spotkanie Śląska z Legią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł).

Karnety

Klub poinformował, że posiadacze karnetów na cały sezon, jak również osoby, które nabyły karnet na rundę wiosenną mecz ćwierćfinałowy obejrzą w ramach swoich abonamentów.

Więcej o karnetach na rundę wiosenną.

Sektor Rodzinny

Spotkanie z warszawską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje posiadaczy Kart Kibica jedynie 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy).

Bilet normalny dla osób bez Karty Kibica i kupujących w dniu meczu kosztuje 31 zł (ulgowy 25 zł) - dzieci do 13. roku życia dalej wchodzą za symboliczną złotówkę. Więcej informacji Sektorze Rodzinnym.

Bilety można kupić w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląsk - LISTA.

Wejściówki można równiez kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Promocje dla gości VIP

Na spotkanie pucharowe i rundę wiosenną rozgrywek specjalne promocje dla gości VIP przygotował także Stadion Wrocław. Na produkty VIP przygotowane zostały rabaty sięgające nawet 50 %.

 • Loża Super VIP – przeznaczona jest dla 12 osób.  Podczas meczów goście z lóż mają do dyspozycji nielimitowany catering, dedykowanego kelnera, dania à la carte, miejsca parkingowe tuż przy wejściu do strefy VIP, możliwość korzystania z baru Wratislavia oraz pakiet reklamowy. Cena na mecz Pucharu Polski 12 lutego – 6 tys. Dodatkowo 10 % rabatu na kolejny mecz z Legią (7 marca). Cena normalna – 12 tys. zł.
 • Skybox – zlokalizowany naprzeciw głównej strefy VIP i trybuny mediów. Przeznaczony również dla 12 osób. Catering w formie bufetu szwedzkiego. Dedykowane miejsca parkingowe. Cena na mecz 12 lutego – 4800 zł. Dodatkowo 10% rabatu na kolejny mecz z Legią (7 marca). Cena normalna – 6900 zł.

  Skybox na Stadionie Wrocław
 • Klub Diamentowy – ekskluzywna przestrzeń dla 96 osób. Oprócz standardowego, nielimitowanego cateringu, goście mogą również skorzystać z dań a la carte i baru Wratislavia. Klub Diamentowy posiada wspólny taras z lożami Super VIP. Cena na mecz 12 lutego – 550 zł/osoba. Dodatkowo 10%  rabatu na kolejny mecz z Legią (7 marca). Cena normalna – 1200 zł.

  Klub Diamentowy na Stadionie Wrocław
 • Klub Biznesowy – największa przestrzeń VIP na Stadionie Wrocław (do 1000 osób). Goście mogą w nim korzystać m.in. z nielimitowanego, wyszukanego cateringu. Cena na mecz 12 lutego – 450 zł/osoba. Dodatkowo 10 % rabatu na kolejny mecz z Legią (7 marca). Cena normalna – 800 zł.

Od rundy wiosennej wprowadzone zostaną również bilety rodzinne VIP w cenie 800 zł. Bilet taki uprawiania do skorzystania z Klubu Biznesowego przez 2 dorosłe osoby i 2 dzieci do 12 roku życia.Zgłoś uwagę