Ruszyła sprzedaż karnetów na wiosenną rundę Śląska

Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną (plus rundę finałową) Śląska Wrocław w LOTTO Ekstraklasie. Do końca sezonu piłkarze WKS-u na własnym obiekcie rozegrają jeszcze 8 lub 9 spotkań, w zależności od układu tabeli.


Drużyna Śląska Wrocław wkracza w decydującą fazę rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Pod wodzą nowego szkoleniowca piłkarze WKS-u postarają się zrealizować plan minimum na ten sezon, czyli zakończyć obecną kampanię na miejscu premiowanym grą w grupie mistrzowskiej. Co prawda, zadanie wydaje się bardzo trudne do zrealizowania, jednak w świecie futbolu wszystko jest możliwe. Tym bardziej przy wsparciu kibiców. 

Na jesienne mecze WKS-u na Stadionie Wrocław przychodziło średnio 10 tysięcy kibiców, co było siódmym wynikiem w całej lidze. – Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnie słowo naszych fanów i coraz liczniej będą kibicować klubowi. Wiosną czeka nas m.in. derbowe starcie z Zagłębiem Lubin, mecz przyjaźni z legnicką Miedzianką oraz starcie z wicemistrzem Polski Jagiellonią Białystok. Wsparcie kibiców jest niezbędne – mówią w klubie z Oporowskiej.

Co ciekawe, wrocławski klub dla osób, które zakupią karnet, przewidział specjalną promocję. Otóż, każdy, kto zakupi karnet na rundę wiosenną lub posiada już abonament całosezonowy, może nabyć kalendarz Śląska Wrocław na rok 2019 za jedyne 10 zł. Promocja obowiązuje wyłącznie na wyspie kibica w Arkadach Wrocławskich oraz przy ul. Oporowskiej. Uwaga, liczba kalendarzy jest ograniczona.

Przygotowano także specjalną ofertę karnetów do strefy VIP. To gwarancja najlepszego miejsca do oglądania meczu, jedzenie i napoje w cenie, a także możliwość zawarcia kontaktów biznesowych i wiele atrakcji dostępnych tylko w strefie VIP. 

Karnety na zbliżającą się rundę wiosenną można nabyć zarówno w punktach stacjonarnych (z wyjątkiem Kolportera), jak i drogą internetową. Co ważne, do zakupu nie jest wymagana karta kibica.

  • Cennik dla osób przedłużających swoje karnety:

  • Cennik dla nowych karnetowiczów:Zgłoś uwagę