Impelki wybiegną na parkiet

15 października na parkiet Hali Orbita w biało - zielonych barwach wybiegną gwiazdy światowej siatkówki. W meczu inauguracyjnym Orlen Ligi - Impel Wrocław podejmie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zapowiada się niezwykłe widowisko - w zespole ze stolicy Dolnego Śląska wystąpią multimedalistki Katarzyna Skowrońska-Dolata i Carolina Costagrande.  

  • Zdjęcie ilustracyjne


Impel Wrocław kontra KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Impel Wrocław kontra KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Wydarzenia sportowe / Zawody
Termin 15 października 2015 17:30

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita

Zobacz

 

Impel zmienia oblicze wrocławskiej siatkówki. W zbliżającym się sezonie Impelki zagrają nie tylko na parkietach Orlen Ligi, ale także elitarnej Lidzi Mistrzyń. Po zmianie szkoleniowca i świetnych ruchach transferowych czas na nową jakość gry i walkę o kolejne sukcesy! Drużyna Nicoli Negro to duże nazwiska i doświadczone zawodniczki - Milena Radecka, Kristin Hildebrand, czy Joanna Kaczor, a także młode i niezwykle utalentowane jak Agnieszka Kąkolewska, Karolina Piśla  i Andrea Kossanyiova. 

Grzegorz Dzik - Prezes Impel S.A., podczas konferencji prasowej skomentował obecność Kasi Skowrońskiej – Dolaty w zespole jako „prezent dla miasta, ale i prezent dla Polski”. Podczas Mistrzostw Europy pokazała, jak ważna dla reprezentacji Polski jest jej gra na boisku. Trudno mieć wątpliwości, że w zmaganiach klubowych będzie inaczej. W weekendowym turnieju „SGB Samsung Supercup Szamotuły 2015” została najlepszą atakującą trzydniowych zmagań!  To dobry duch drużyny, a dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu może poprowadzić Impel Wrocław na sam szczyt tabeli.

Okazją, by to sprawdzić jest na pewno mecz inauguracyjny Orlen Ligi. Odbędzie się 15.10 (czwartek) o godzinie 17.30 w Hali Orbita. Ostatnie karnety na wszystkie mecze Impelek, jak i bilety na spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski są dostępne w sieci Empik, punktach STS i serwisie KupBilet.pl. Więcej informacji w zakładce Bilety na stronie wrocławskiego klubu – impelwroclaw.pl.

Zgłoś uwagę