wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

27°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pierwsza w Polsce – słynna restauracja Popeyes będzie we Wrocławiu. Kiedy otwarcie?

O tym, że słynne pikantne smażone kurczaki i kanapki made in „Popeyes” będą wkrótce we Wrocławiu pisaliśmy na wroclaw.pl w grudniu ubiegłego roku. Teraz firma informuje o szczegółach otwarcia restauracji Popeyes i szuka pracowników.

Historia Popeyes: od małej restauracja z marzeniem o stworzeniu najlepszego smażonego kurczaka na świecie.

Popeyes Louisiana Kitchen to amerykańska międzynarodowa sieć restauracji typu fast food ze smażonym kurczakiem, która powstała w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie i ma siedzibę w Miami. Od 2017 r. Popeyes Louisiana Kitchen należy do kanadyjskiego przedsiębiorstwa Restaurant Brands International, które powstało po fuzji spółek Tim Hortons i Burger King.

Z informacji spółki wynika, że obecnie Popeyes Louisiana Kitchen ma ponad 3,8 tys. lokali w 30 krajach, m.in. w USA, Indiach, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Rumunii, Hiszpanii i Japonii.

– To co zaczęło się jako jedna mała restauracja z marzeniem o stworzeniu najlepszego smażonego kurczaka na świecie, jest teraz szaleństwem, które ogarnęło świat serwując w ponad 3700 restauracjach – podkreśla Popeyes.

W galerii zdjęć zobaczcie menu Popeyes. Takie specjały Popeyes już wkrótce będą we Wrocławiu:

Pierwszy lokal Popeyes w Polsce zostanie otwarty we Wrocławiu. Kiedy otwarcie Popeyes we Wrocławiu?

Polska centrala amerykańskiej międzynarodowej sieć restauracji Popeyes Louisiana Kitchen jest we Wrocławiu. We Wrocławiu, w te wakacje, na przełomie lipca i sierpnia otwarta będzie pierwsza restauracja Popeyes w Polsce.

– Pierwsze otwarcie w Polsce odbędzie się we Wrocławiu. W tym momencie jesteśmy na finiszu negocjacji ostatecznych warunków i podpisania umowy, więc na razie nie chcemy zdradzać więcej szczegółów — powiedział retailnet.pl Jerzy Tymofiejew, Chief Executive Officer, Rex Concepts CEE – są franczyzobiorcą firmy Popeyes na Polskę i Czechy.

W ciągu najbliższych 10 lat Popeyes w Polsce, Czechach i Rumunii ma mieć 600 restauracji.

Popeyes szuka pracowników. Zobaczcie ile można zarobić w Popeyes we Wrocławiu.

Popeyes szuka pracowników we Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie. Ogłasza się na portalach internetowych.

– Jesteśmy Rex Concepts – master franczyzobiorcą firmy Popeyes na Polskę i Czechy. Naszym zadaniem jest uczynienie Popeyes najbardziej lubianą marką QSR w regionie. Nie możemy tego zrobić sami, dlatego szukamy wyjątkowych członków zespołu, którzy dołączą do pełnej wrażeń przygody. Jesteś na to gotowy? – czytamy na popeyespolska.olx.pl

Zobaczcie ofertę zatrudnienia w restauracji Popeyes we Wrocławiu i ile można zarobić?

  • 23-25 zł / godz. brutto – pracownik restauracji Popeyes we Wrocławiu.
  • 4400–5200 zł / miesięcznie brutto – kierownik zmiany Popeyes we Wrocławiu.

Jakie restauracje lubicie we Wrocławiu? Piszcie na adres redakcja(at)araw.pl. Portal wroclaw.pl wspiera rozwój biznesu w mieście i informuje o nowych miejscach pracy. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl