wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowa galeria handlowa we Wrocławiu już gotowa. Dziś otwarcie Długosza 66 [PROMOCJE, GODZINY OTWARCIA]

Punktualnie o godzinie 9.00, w czwartek, 24 listopada br. otwarto nowe centrum handlowe we Wrocławiu. Sklepy przygotowały specjalne promocje, które potrwają przez kilka najbliższych dni. Klienci mają do wyboru sklepy popularnych marek, m. in.: odzieżowe, zoologiczny, sportowy i drogerię. Galeria Długosza 66 mieści się w pobliżu al. Kromera na Karłowicach.

Reklama

Centrum handlowe Długosza 66 otwarte. Już na etapie realizacji inwestor nie miał problemów ze znalezieniem najemców. Ci mogą być zadowoleni, bo w czwartek, 24 listopada br. podczas otwarcia parku handlowego Długosza 66 klientów nie brakowało. Z pewnością do zakupów zachęciły ich specjalne promocje, które potrwają przez kilka najbliższych dni. Szczegóły zobacz w galerii zdjęć:

W dniu otwarcia jest pełen parking i mamy wiele osób robiących zakupy. To najlepszy dowód, że w nowa galeria handlowa w tym rejonie miasta była potrzebna
mówi przedstawiciel inwestora.

Sklepy w centrum handlowym Długosza 66 na Karłowicach

W galerii handlowej Długosza 66 na Karłowicach znajdują się popularne marki z różnorodną ofertą. Inwestor zadał o to, by był tam wielobranżowy miks i sklepy m.in.: odzieżowe, zoologiczny, sportowy oraz drogeria. W centrum handlowym Długosza 66 są kolejne we Wrocławiu sklepy sieci handlowych takich jak: Dealz, Action, Tedi, Maxi Zoo, KiK, Rossmann i Pepco.

Warto dodać, że w sąsiedztwie nowego centrum już działają popularne dyskonty: Kaufland, Lidl i ALDI. Wszystkie te obiekty są autorstwa firmy Grupa RB, która zaprojektowała park handlowy Długosza 66.

Galeria Handlowa Długosza 66 we Wrocławiu: godziny otwarcia, parking, dojazd

Zobacz centrum handlowe Długosza 66 na mapie:

Centrum handlowe Długosza 66 na Karłowicach jest otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.00-20.00. Klienci w nowej galerii na Karłowicach mają do dyspozycji 100 miejsc parkingowych. W pobliżu ul. Długosza kursują linie autobusowe: 128, 132, 914, A, N oraz linie tramwajowe: 11,23, 6.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl