wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowa inwestycja mieszkaniowa powstanie na Przedmieściu Oławskim [WIZUALIZACJE]

Przedmieście Oławskie prężnie rozwija się i powiększa o kolejne inwestycje mieszkaniowe. Tym razem pozwolenie na budowę otrzymała warszawska spółka, która jeszcze w tym roku rozpocznie budowę apartamentowca przy ul. Traugutta. Wiemy jak będzie wyglądać.

Reklama

Przedmieście Oławskie składa się głównie z przedwojennych kamienic, które stopniowo są remontowane. Mimo, że teren osiedla jest gęsto zabudowany zabytkami, to nowe inwestycje znajdują tu miejsce i z powodzeniem cały czas powstają. Bliskie położenie przy centrum miasta, zabytkowy charakter okolicy i sporo terenów zielonych nad rzeką Oławą jest atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów i przyszłych mieszkańców. 

Apartamentowiec powstanie przy Tragutta

Po tym, jak zakończono trwającą kilka lat budowę osiedla od Angel Poland Group - jedną z większych inwestycji mieszkaniowych w mieście, gdzie powstał m.in. wieżowiec Angel Wings, oraz nagrodzony pod koniec ubiegłego roku budynek mieszkalny Angel City, przyszedł czas na nowe inwestycje w tym miejscu, która powstaną po sąsiedzku. 

Spółka 5th Avenue zapowiada rozpoczęcie jeszcze w tym roku budowy apartamentowca na złączeniu ulic Traugutta i Walońskiej. 

Budynek posiadać będzie 8 kondygnacji oraz 2 poziomy parkingu podziemnego. Do dyspozycji mieszkańców pozostawimy atrakcyjne aleje i inne elementy wspólnej infrastruktury oraz przestrzeń rekreacyjno-sportową. Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 4700 m2.
5th Avenue

Zobacz w galerii zdjęć, wizualizacje nowej inwestycji przy Tragutta:

Z Przedmieścia Oławskiego wszędzie blisko

Inwestor zachwala przede wszystkim lokalizację, która znajduje się z jednej strony w sercu Wrocławia, w bliskiej odległości od dworca PKS i PKP, Starego Miasta oraz Politechniki Wrocławskiej, z drugiej zaś strony w urokliwym zielonym miejscu, otoczonym parkami nad rzeką Oławą.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na rok 2023. Inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl