wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wysoki i długi płot stanął przy ul. Pilczyckiej koło Kozanowa. Kto i po co go postawił? Przeczytaj!
Na zdjęciu płot przy ul. Pilczyckiej, między Cmentarzem Żydowskim a ogródkami działkowymi. Będą za nim budowane bloki mieszkalne? Zobaczymy... fot. Robert Migdał/wroclaw.pl
Na zdjęciu płot przy ul. Pilczyckiej, między Cmentarzem Żydowskim a ogródkami działkowymi. Będą za nim budowane bloki mieszkalne? Zobaczymy...

Płot ma kilkadziesiąt metrów, jest wysoki na prawie dwa. Zbudowany jest z płyt pilśniowych, więc trudno będzie zobaczyć, jakie prace są za nim prowadzone. Ogrodzenie stanęło w ostatnich dniach przy ul. Pilczyckiej, między Cmentarzem Żydowskim, a ogródkami działkowymi. Kto je postawił i po co?

Reklama

Ogrodzenie postawiła firma METAL-Trans z Oławy na zlecenie dewelopera – firmy TAL&Co Management Brunengraber Sp. K.

Deweloper jest już obecny na rynku wrocławskim – obecnie buduje budynki mieszkalne na Nadodrzu, przy ul. Drobnera 5, tuż przy Wyspie Słodowej.

Będą nowe mieszkania przy ulicy Pilczyckiej? Zobaczymy

Czy przy ul. Pilczyckiej, po drugiej stronie Kozanowa, staną bloki mieszkalne? To na razie jest tajemnicą. Deweloper nie chce zdradzić swoich planów – nie odpowiada na telefony i maila z zapytaniem o planowaną inwestycję przy ul. Pilczyckiej.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie żadne prace budowlane nie powinny ruszyć w tym roku. Na razie teren ma być ogrodzony i przygotowywany jest dopiero pod budowę. Być może prace ruszą wiosną 2023 roku.

Zobacz również

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl