wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 17:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowe lokalne centrum handlowe we Wrocławiu przyjmie pierwszych klientów. Promocje i zniżki na otwarciu europejskiego giganta
Na zdjęciu  budynek nowego centrum handlowo-usługowego na Stabłowicach u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej Inwestor
Na zdjęciu budynek nowego centrum handlowo-usługowego na Stabłowicach u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej

Jako pierwszy w nowym centrum handlowo-usługowym u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej na osiedlu Stabłowice otwarty zostanie sklep Rossmann. Jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie przyjmie pierwszych klientów w piątek, 21 października br. o godzinie 8:00. Rossmann dla gości będzie miał promocje i zniżki.

Reklama

Rossmann w nowym centrum handlowo-usługowym na Stabłowicach od 21 października

Jako pierwszy w nowym centrum handlowo-usługowym u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej na Stabłowicach otwarty zostanie sklep sieci Rossmann.

Drogeria przyjmie pierwszych klientów w piątek, 21 października br. o godzinie 8.00. Rossmann dla gości biedzie miał promocje i zniżki.

Galeria zdjęć

O przygotowaniach do otwarcie lokalnego centrum handlowo-usługowego na Stabłowicach pisaliśmy 5 października. Wiadomo, że inwestor nie planuje jednego wielkiego otwarcia wszystkich sklepów i lokali w nowym centrum przy ul. Wojanowskiej.

Drogeria Rossmann otwarta zostanie jako pierwsza. Kolejni najemcy jeszcze urządzają swoje lokale.

Najprawdopodobniej jeszcze w październiku czynna będzie sala zabaw dla dzieci, która już cieszy się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców, którzy dzwonią i pytają inwestora o termin otwarcia. 

Centrum handlowo-usługowe przy ul. Wojanowskiej: sklepy, lokale usługowe

W jednopiętrowym pawilonie będą sklepy i lokale usługowe. Na parterze widać już szyld sklepu monopolowego Duży Ben. W nowym centrum handlowo-usługowym przy ul. Wojanowskiej będą także: piekarnia, gabinet kosmetyczny oraz sklepy m.in. ze zdrową żywnością.

Początkowo inwestor planował tu gabinety lekarskie, ale z tych planów na razie nic nie wyszło. Na zewnątrz już stoi paczkomat InPostu i gotowy jest parking dla klientów centrum.

Ulica Arbuzowa na Stabłowicach będzie remontowana w 2023 roku

Okoliczni mieszkańcy narzekają na koleiny na fragmencie ulicy Arbuzowej, którą teraz będzie można dojechać do nowego centrum handlowego na Stabłowicach. Klaudia Piątek, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu informuje, że droga zostanie naprawiona. 

Prace remontowe rozpoczną się najprawdopodobniej z początkiem nowego roku. W tym roku nie posiadamy już wystarczających środków budżetowych, ale też przyjęto, że nawierzchnia drogi powinna zostać naprawiona już po otwarciu nowego centrum, aby nie doszło do ponownych uszkodzeń w wyniku toczących się prac budowlanych
Klaudia Piątek, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.

Na mapie poniżej zaznaczone jest skrzyżowanie ul. Wojanowskiej i Arbuzowej, tuż obok jest nowe centrum handlowe na osiedlu Stabłowice.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl