wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Prace budowlane na Nowych Żernikach, fot. Tomasz Walków

8 budynków wielorodzinnych z 135 mieszkaniami wybuduje Blockpol-Developer na Nowych Żernikach. Inwestycja rozpocznie się w trzecim kwartale tego roku, a zakończy pod koniec 2017 r.

Reklama

W ramach nowej inwestycji firma Blockpol-Developer zbuduje 8 budynków wielorodzinnych połączonych ze sobą trzema garażami naziemnymi. Każdy z trzy, cztero lub pięciokondygnacyjnych obiektów będzie wyposażony w windy. We wszystkich budynkach powstanie łącznie 135 mieszkań. Wzdłuż całego kompleksu przebiegać będzie ciąg pieszy, przy którym zostanie zlokalizowany plac zabaw dla dzieci oraz świetlica. W ramach inwestycji przewidziano także lokale usługowe.

– Zdecydowaliśmy się na inwestycję na Nowych Żernikach, ponieważ chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tak ważnej i pożytecznej inicjatywy. We Wrocławiu powstaje wiele osiedli, których jakość wykonania i innowacyjność pozostawia wiele do życzenia. Natomiast Nowe Żerniki to będzie osiedle niestandardowe, w pełni funkcjonalne. Powstaje przede wszystkim z myślą o mieszkańcach i stworzenia dla nich optymalnych warunków zamieszkania. Chcemy przyczynić się do powstania tej architektonicznej perełki Wrocławia – mówi Marcin Zieliński, dyrektor generalny Blockpol-Developer.

O inwestycjach na Nowych Żernikach czytaj:

„Spirala Czasu” – jedna z pierwszych inwestycji na Nowych Żernikach

Osiedle Rodzinne buduje na Nowych Żernikach

Nowe Żerniki: Tak będzie wyglądał targ

Fortum rozpoczęło budowę sieci ciepłowniczej dla Nowych Żernik w lipcu tego roku

Nowe Żerniki - kolejne inwestycje

Budowa dróg na Nowych Żernikach [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJA]

Jak będą wyglądać Nowe Żerniki – tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl