wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Grid Dynamics z USA stawia na Wrocław. Amerykanie mają nowe miejsca pracy. Zobaczcie kogo szukają
Na zdjęciu widać biurowiec we Wrocławiu, w którym jest firma Grid Dynamics Grid Dynamics
Na zdjęciu widać biurowiec we Wrocławiu, w którym jest firma Grid Dynamics

Specjalizują się w usługach konsultingowych, inżynieryjnych i data science dla korporacji z listy Fortune 1000 z sektora finansowego, technologicznego i detalicznego – amerykańska spółka Grid Dynamics inwestuje we Wrocławiu i szuka pracowników. Zobaczcie szczegóły

Reklama

Grid Dynamics właśnie ogłosił, że spółka przeniosła się do nowego, większego biura we Wrocławiu. Ich nowy adres to: ul. Jaworska 13 (Biuro CU Office). W tej chwili we wrocławskim biurze pracuje 173 pracowników. Do końca 2023 roku firma planuje zatrudnić około 200 specjalistów.

Grid Dynamics Polska szybko się rozwija, łącznie z naszym biurem we Wrocławiu. Jako naturalny etap rozwoju potrzebowaliśmy więcej miejsca. Nowa lokalizacja jest dla nas świetnym miejscem i stwarza idealne warunki dla dalszego, dynamicznego wzrostu naszej firmy. Odkąd się przeprowadziliśmy, już zdążyliśmy powiększyć nasz zespół o kilka nowych osób i będziemy robić to nadal
Jan Lotriet, kierownik wrocławskiego oddziału Grid Dynamics.

Co robi Grid Dynamics?

Grid Dynamics (NASDAQ: GDYN) jest międzynarodowym dostawcą usług konsultingowych, inżynieryjnych i data science dla korporacji z listy Fortune 1000 z sektora finansowego, technologicznego i detalicznego.

Galeria zdjęć

Grid Dynamics działa od 2006 roku, ma główną siedzibę w rejonie San Francisco (San Ramon) w Kalifornii, posiada również centra rozwojowe w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Indiach oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

Szukają pracowników: nowe miejsca pracy w Grid Dynamics we Wrocławiu

Społeczność Grid Dynamics we Wrocławiu jest zbudowana głównie z doświadczonych inżynierów (Java, UI, QA, Big Data, Analityków i DevOps specjalistów). Firma podkreśla, że tworzy przyjazne środowisko dla ludzi należących do 10 różnych narodowości i jest dumna ze swojej wielokulturowości, która doskonale wpisuje się w motto Wrocławia jako „miasta spotkań”.

 – Wrocławskie biuro Grid Dynamics bez wątpienia takim „miejscem spotkań" jest — pełnym wzajemnego szacunku, ciekawości różnic kulturowych i złożonym z niezwykle utalentowanych specjalistów – mówią przedstawiciele spółki Grid Dynamics.

Amerykanie z Grid Dynamics prowadzą program relokacji do Polski

Grid Dynamics zaprasza do współpracy programistów Big Data, Cloud i DevOps, Java, Node.js, Python, Delivery managerów oraz specjalistów HR, marketingu i finansów. Firma prowadzi program relokacji do Polski i zachęca obcokrajowców do aplikowania na wolne stanowiska.

Grid Dynamics oferuje możliwości stażowe w IT we wszystkich swoich biurach. Programy stażowe otwierane są w każdym kwartale. Firma zapewnia wsparcie doświadczonych mentorów. Półroczny, płatny staż, odbywa się w wymiarze 30 h tygodniowo.

Grid Dynamics z USA we Wrocławiu i w Polsce

Przedstawicielstwo firmy w Polsce powstało w 2015 roku. Grid Dynamics posiada tu cztery biura: we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma zatrudnia ponad 630 pracowników w Polsce i cały czas poszukuje nowych specjalistów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl