wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Trzecie spotkanie z cyklu „Bez Mikro Nie Ma Makro”. Tym razem w Środzie Śląskiej
Ostatnie spotkanie z cyklu "Bez Mikro Nie Ma Makro" odbyło się w Wiszni Małej. Oleksandr Poliakovsky/www.wroclaw.pl
Ostatnie spotkanie z cyklu "Bez Mikro Nie Ma Makro" odbyło się w Wiszni Małej.

Już w środę, 21 czerwca br., właściciele firm ze Środy Śląskiej będą mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju ich biznesu podczas spotkania z przedstawicielami Wrocławskiego Parku Technologicznego, Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska. Odbędzie się ono w ramach projektu „Bez Mikro Nie Ma Makro”. To już trzecie spotkanie w tym roku w ramach tego przedsięwzięcia.

Reklama

Bez Mikro Nie Ma Makro – to projekt zainicjowany przez Wrocławski Park Technologiczny. W jego ramach zrealizowano już m.in. konkursy promujące wspieranie lokalnych firm, utworzono bazę informacji o mikroprzedsiębiorczości i przeprowadzono akcję Wrocławski Rzemieślnik.

Warto wiedzieć jak szybciej rozwijać biznes

W tym roku przedstawiciele Wrocławskiego Parku Technologicznego, Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska spotkali się już z właścicielami małych firm z gmin Kobierzyce i Wisznia Mała. Tym razem spotkanie w ramach projektu „Bez Mikro Nie Ma Makro” odbędzie się w Środzie Śląskiej.

W pierwszej części wydarzenia zostaną przedstawione narzędzia umożliwiające rozwój lokalnego biznesu oraz wspierające powstawanie nowych firm. Następnie odbędzie się dyskusja na temat potrzeb i wyzwań stojących przed przedsiębiorcami ze Środy Śląskiej oraz możliwości współpracy z instytucjami otoczenia biznesu funkcjonującymi na co dzień we Wrocławiu.

Wsparcie dla przedsiębiorców nie tylko z Wrocławia

Ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach projektu „Bez Mikro Nie Ma Makro” odbędzie się w najbliższą środę, 21 czerwca 2023 r. o godzinie 18:00 na ul. Spółdzielczej 1 w Środzie Śląskiej.

Środa Śląska należy do Aglomeracji Wrocławskiej, a nam zależy na tym, aby biznes miał doskonałe warunki rozwoju na całym jej obszarze. Dotyczy to nie tylko wielkich koncernów, które prowadzą tutaj swoją działalność, ale również startupów oraz niewielkich przedsiębiorstw funkcjonujących poza stolicą Dolnego Śląska. Dlatego chcemy zaprezentować im ofertę narzędzi dostępnych również dla nich we Wrocławiu. Mam nadzieję, że okażą się one przydatne w rozwoju ich biznesu.
Magdalena Okulowska, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl