Prezentacja Panther Wrocław w Multikinie

Już 7 kwietnia o godz. 19:00 w Mulikinie Pasaż Grunwaldzki odbędzie się wyjątkowa prezentacja drużyny Panthers Wrocław połączona ze specjalnym seansem filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. W czasie prezentacji zobaczymy również premierę nowego spotu reklamowego zapowiadającego rozgrywki Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego we Wrocławiu. 

  • fot: organizator


Sezon Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego we Wrocławiu rozpocznie się już w sobotę 9. Kwietnia. Z tej okazji Panthers Wrocław zapraszają wszystkich kibiców na wyjątkowe wydarzenie, które połączy rzeczywistość z wielkim ekranem. – Futboliści amerykańscy i komiksowi superbohaterowie mają wiele wspólnego. W czasie naszej prezentacji odpowiemy na pytanie, co ich łączy, ale przede wszystkim zaprezentujemy skład drużyny na sezon 2016 – mówi Jakub Głogowski, mendżer generalny Panthers Wrocław.

Mamy zaproszenie na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.


 
Prezentacja i seans są pierwszym ze wspólnych wydarzeń organizowanych przez Panthers Wrocław i Multikino, które w sezonie 2016 zostało oficjalnym partnerem klubu.

Prezentacja Panther Wrocław w Multikinie

Prezentacja Panther Wrocław w Multikinie

Akcja / Wydarzenie kinowe
Termin7 kwietnia 2016 19:00

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Zobacz
Zgłoś uwagę