„Na tropie Tygrysów” - we Wrocławiu trwa rekrutacja młodych judoków

Klub sportowy dla dzieci i młodzieży Judo Tigers ogłosił nowy nabór i zaprasza do swoich szeregów kolejnych młodych zawodników z Dolnego Śląska. W lutym, w szkołach i przedszkolach, będą odbywać się lekcje pokazowe i treningi próbne. Zapisy trwają do 28 lutego.

  • Fot. Judo Tigers

    Fot. Judo Tigers


Wraz z nowym rokiem i semestrem szkolnym „Tygrysy” zapraszają do wspólnej sportowej zabawy. Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat na różnych poziomach zaawansowania. We Wrocławiu treningi będą odbywać się w siedmiu dzielnicach: Grabiszyn, Stare Miasto, Swojczyce, Leśnica, Zakrzów, Złotniki i Bielany Wrocławskie. Oprócz ćwiczeń na tatami, na małych judoków czekają zawody i turnieje, wspólne zabawy integracyjne i tematyczne obozy sportowe.

Rekrutacja do końca lutego

Rekrutacja do klubu Judo Tigers trwa do 28 lutego. Wszystkie osoby, które w tym czasie zarejestrują się na stronie internetowej skorzystają z bezpłatnego miesiąca treningów. Oprócz zajęć we Wrocławiu klub zaprasza również do innych miejscowości w województwie dolnośląskim. „Tygrysy” można spotkać w szkołach i przedszkolach w Oławie, Oleśnicy, Strzelinie, Kobierzycach, Marcinkowicach i Karwianach.

– Judo to zdecydowanie sport dla każdego. Mogą go trenować już nawet czterolatki. Trening dla najmłodszych opiera się przede wszystkim na znanych i lubianych przez dzieci grach i ćwiczeniach, takich jak berek czy fikołki. Od zabawy dzieci płynnie przechodzą w doskonalenie konkretnych chwytów, przewrotów i pozycji judo. Wszystko jest więc proste i łatwe do przyswojenia – mówi założyciel klubu i trener Judo Tigers Michał Zamęcki.

Fot. Judo Tigers

Fot. Judo Tigers

Co ważne, na pierwsze zajęcia uczestnicy nie muszą się specjalnie przygotowywać. Wystarczy prosty strój sportowy: koszulka i wygodne dresy. Obuwie nie jest konieczne, ponieważ zajęcia odbywają się na specjalnej macie.

O Judo Tigers

Judo Tigers to klub sportowy, który działa na Dolnym Śląsku od 2010 roku. Trenerzy prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat na różnych poziomach zaawansowania. Poza prowadzeniem ćwiczeń na macie, klub jest również organizatorem największej serii turniejów judo na Dolnym Śląsku - Super Ligi Judo, której ambasadorem jest dwukrotny mistrz świata Rafał Kubacki.

Więcej informacji na temat klubu oraz rekrutacji dostępne tutaj.Zgłoś uwagę