wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 27°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Darmowe koncerty jazzowe we Wrocławiu w każdy piątek. Sprawdź, kto zagra

Maciej Wołodko,
JazzOVO, Wrocław, lipiec 2022. mat. pras.
JazzOVO, Wrocław, lipiec 2022.

Natalia Lubrano, Paulina Gołąbiowska, FreeWolni – to tylko niektórzy z artystów, jacy wystąpią we Wrocławiu w cyklu bezpłatnych koncertów JazzOVO. Do 26 sierpnia koncerty będą odbywać się w każdy piątek, o godzinie 19.00. Najbliższy występ (15 lipca) będzie należał m.in. Moniki Wiśniowskiej-Basel i grupy FreeWolni. Formacja zagra razem z Moniką Wiśniowską-Basel, która jest znana głównie z zespołu Girls on Fire.

Reklama

Podczas tegorocznej edycji JazzOVO, będziemy mieli okazję posłuchać muzyki wykonawców, którzy tworzą głównie we Wrocławiu i okolicach. Na patio OVO pojawi się łącznie kilkunastu artystów.  

Najbliższy występ (15 lipca) będzie należał do Moniki Wiśniowskiej-Basel i grupy FreeWolni. FreeWolni to laureaci Opole Debiuty 2011 i programu X Factor. Formacja zagra razem z Moniką Wiśniowską-Basel, która jest znana głównie z zespołu Girls on Fire.

JazzOVO – letnie, plenerowe koncerty

OVO Wrocław ul. ul. Podwale 82-84 Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

W kolejnych tygodniach wystąpią m.in. muzycy z projektu Osiecka Jazzowo (Krzysztof Żesławski, Natalia Lubrano i Łukasz Perka), a także Ola Turoń, Paulina Gołębiowska i Natalia Szczypuła - zdobywczynie licznych nagród i wyróżnień w konkursach muzycznych i programach typu talent show.

Organizator wydarzenia zastrzega sobie prawo do odwołania koncertów w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych takich jak wichura czy ulewny deszcz.

Harmonogram JazzOVO – lato 2022

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl