wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga kierowcy! W centrum Wrocławia będą kręcić film. Mogą być utrudnienia (SZCZEGÓŁY)
Kliknij, aby powiększyć
Hotel Monopol na skrzyżowaniu Modrzejewskiej i Świdnickiej, gdzie będzie kręcony film. W kółku filmowy "klaps" fot. Tomasz Hołod/pixabay.com
Hotel Monopol na skrzyżowaniu Modrzejewskiej i Świdnickiej, gdzie będzie kręcony film. W kółku filmowy "klaps"

W ciągu najbliższych dni - od wtorku (14 maja) do piątku (17 maja) wystąpią zmiany w organizacji ruchu w części Wrocławia. Zajęte będą m.in. chodniki dla pieszych i miejsca postojowe w centrum. - Zmiany są związane z rozpoczęciem zdjęć do filmu "Lady Love" przez warszawską agencję Bongo Media Production - informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. 

Reklama

Na wniosek organizatora planu filmowego wprowadzone zostaną następujące zmiany:

  • 14 maja – ulice Heleny Modrzejewskiej i Świdnicka wokół hotelu Monopol.

Ustawienie sceny (część ul. Świdnickiej w części przeznaczonej do ruchu pieszego) i zajęcie miejsc postojowych dla organizacji planu zdjęciowego oraz zaplecza technicznego (ul. Heleny Modrzejewskiej).

  • 15 maja – plac Uniwersytecki i ulica Rzeźnicza.

Ręcznie będzie sterowany ruch na obszarze całego placu Uniwersyteckiego na czas ujęć filmowych, a dodatkowo zajęte zostaną miejsca postojowe na ul. Rzeźniczej pomiędzy Ruską a św. Mikołaja (zaplecze techniczne dla planu zdjęciowego zorganizowanego w pobliskim hotelu).

  • 16/17 maja – plac Kościuszki przy Świdnickiej.

W godzinach od 20:00 do 6:00 zajęte zostaną miejsca postojowe na fragmencie placu bezpośrednio przy Renomie oraz Biedronce. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl