wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Taxi we Wrocławiu

Legal Taxi Wrocław – sprawdź, czy taksówka jest legalna!

Marlena Urbaniak, Przemysław Krzewiński,

Taxi Wrocław – lista firm taksówkowych we Wrocławiu. Wyszukiwarka Legal Taxi – sprawdź numer rejestracyjny taksówki i ważność licencji kierowcy. www.wroclaw.pl
Taxi Wrocław – lista firm taksówkowych we Wrocławiu. Wyszukiwarka Legal Taxi – sprawdź numer rejestracyjny taksówki i ważność licencji kierowcy.

Skorzystaj z wyszukiwarki Legal Taxi, aby sprawdzić, czy zamówiona taksówka jest legalna. We Wrocławiu działa kilkadziesiąt firm taksówkarskich, które dysponują łącznie ponad 6 tys. samochodów. Konkurencja na rynku jest duża. Dlatego warto wiedzieć, z której firmy przewozowej skorzystać, aby nie zostać oszukanym. Zapoznaj się z aktualną listą taxi we Wrocławiu!

Legal Taxi Wrocław

Uwaga! Baza aktualizowana jest raz w tygodniu.

Informujemy, że naklejka „Sprawdź taksówkę" wydawana jest przez Urząd Miejski Wrocławia, firmom posiadającym licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką. Nasza naklejka posiada kod QR, który przenosi Cię do aktualnej i działającej bazy taksówek. Inne naklejki, zwłaszcza te, które posiadają niedziałający kod QR nie są naklejkami wydawanymi przez Urząd Miejski Wrocławia. Nie daj się oszukać. Wsiadając do taksówki, zwróć uwagę na prawidłowość naklejki!

Oryginalna naklejka wygląda tak:

Wpisz numer tablicy rejestracyjnej lub numer boczny taksówki