wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Elementarz wrocławskiego rowerzysty

Przygotowujemy dla was poradnik z objaśnieniem tego, jak korzystać z dostępnej we Wrocławiu infrastruktury rowerowej: dróg dla rowerów, pasów rowerowych, kontrapasów i śluz rowerowych. Elementarz będziemy sukcesywnie uzupełniać objaśnieniami trudniejszych tras w mieście oraz przepisami, do których kierujący rowerem musi się stosować.

Reklama

Jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się na rowerze ulicą? Kiedy możesz jechać rowerem po chodniku? Jakie jest obowiązkowe wyposażenie roweru i rowerzysty? Na poniższych infografikach przedstawiamy odpowiedzi na najczęstrze pytania użytkowników rowerów. (KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY GO POWIĘKSZYĆ)

Galeria zdjęć

Rodzaje infrastruktury rowerowej

Wielu wrocławskich rowerzystów wciąż jeszcze ma problemy z poprawnym korzystaniem z części infrastruktury rowerowej dostępnej we Wrocławiu. Na początek przygotowaliśmy więc dla was proste infografiki, które opisują każdy z rodzajów dostępnej we Wrocławiu infrastruktury. [KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY GO POWIĘKSZYĆ]

 

Galeria zdjęć

 

 

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl