wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Komunikacja
 3. Podróżni wybrali najbardziej przyjazne kraje na świecie. Wygrała Polinezja Francuska

Znamy najbardziej przyjazny kraj na świecie. Czytelnicy magazynu Condé Nast Traveler nie mieli wątpliwości i na 1. miejscu umieścili Polinezję Francuską. Choć z wrocławskiego lotniska nie dolecimy na ten zjawiskowy archipelag, w rankingu nie brakuje znacznie bardziej dostępnych kierunków. Tym bardziej, że Condé Nast Traveler uwzględnił również kategorię Europa. Sprawdźcie, które kraje podróżni wskazali jako najbardziej przyjazne!

Reklama

Egzotyczne podium. Polinezja Francuska na 1. miejscu

Na podium rankingu opracowanego przez magazyn Condé Nast Traveler znalazły się Polinezja Francuska, Kolumbia i Nowa Zelandia. Tak prezentuje się czołowa dziesiątka najbardziej przyjaznych krajów na świecie:

 1. Polinezja Francuska
 2. Kolumbia
 3. Nowa Zelandia
 4. Tajlandia
 5. Kostaryka
 6. Botswana
 7. Peru
 8. Belize
 9. Sri Lanka
 10. Filipiny

Czym urzekła czytelników Polinezja Francuska? Łagodnym klimatem, malowniczymi lagunami pełnymi koralowców, zjawiskowymi widokami, górzystym terenem i egzotyczną roślinnością. Wysokiej klasy hotele sprawiają również, że archipelag stu wysp na południowym Pacyfiku jest często wybierany przez nowożeńców jako cel podróży poślubnej.

Podróż z Wrocławia na niemalże drugi koniec świata jest bardzo skomplikowana i wymaga kilku przesiadek – choćby w Barcelonie, a następnie w którymś z miast Stanów Zjednoczonych.

Znacznie szybciej i łatwiej można natomiast dolecieć do krajów, które okazały się najbardziej przyjazne w Europie!

Najbardziej przyjazne kraje w Europie. Niespodziewany zwycięzca

Czytelnicy magazynu Condé Nast Traveler wybrali również najbardziej przyjazne kraje Starego Kontynentu.

– Możemy podróżować, aby odkrywać nowe kultury, przemierzać nowe szlaki oraz poznawać nowe i stare tradycje, ale nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów niezapomnianych wakacji są ludzie – piszą twórcy rankingu.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć, w której znajdziecie zestawienie najbardziej przyjaznych krajów w Europie!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl