612
Rozkład jazdy autobusu 612, kierunek: Dworzec Autobusowy
Przystanek Park Południowy
Przystanek na życzenie
Słupek: 11367
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 612
612
Krzyki
Dworzec Autobusowy
-
(Wyścigowa) Przystanek - Hippiczna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hippiczna Czas przejazdu 2'
-
(Karkonoska) Przystanek - Partynice (Tor Wyścigów Konnych)
-
(Wrocławska) Przystanek - Bielany Wrocławskie - MakroSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bielany Wrocławskie - Makro Czas przejazdu 10'
-
(Wrocławska) Przystanek - Bielany Wrocławskie - KościółSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bielany Wrocławskie - Kościół Czas przejazdu 12'
-
(Wrocławska) Przystanek - Bielany Wrocławskie - BocznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bielany Wrocławskie - Boczna Czas przejazdu 13'
-
(Wrocławska) Przystanek - Bielany Wrocławskie - KwiatowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bielany Wrocławskie - Kwiatowa Czas przejazdu 14'
-
(Wrocławska) Przystanek - Bielany Wrocławskie - BocznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bielany Wrocławskie - Boczna Czas przejazdu 16'
-
(Kolejowa) Przystanek - Bielany Wrocławskie - PkpSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bielany Wrocławskie - Pkp Czas przejazdu 19'
-
(Przystankowa) Przystanek - Ślęza - SkrzyżowanieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ślęza - Skrzyżowanie Czas przejazdu 20'
-
(Pszenna) Przystanek - Ślęza - DębowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ślęza - Dębowa Czas przejazdu 21'
-
(Pszenna) Przystanek - Ślęza - AutostradaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ślęza - Autostrada Czas przejazdu 23'
-
(Chabrowa) Przystanek - Wysoka - RadosnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wysoka - Radosna Czas przejazdu 25'
-
(Chabrowa) Przystanek - Wysoka - ChabrowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wysoka - Chabrowa Czas przejazdu 27'
-
(Chabrowa) Przystanek - WysokaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wysoka Czas przejazdu 28'
-
(Kutrzeby) Przystanek - ROD Storczyk Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Storczyk Czas przejazdu 30'
-
(Kutrzeby) Przystanek - KutrzebySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kutrzeby Czas przejazdu 31'
-
(Parafialna) Przystanek - OłtaszynSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ołtaszyn Czas przejazdu 35'
-
(Grota-Roweckiego) Przystanek - ParafialnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Parafialna Czas przejazdu 38'
-
(Grota-Roweckiego) Przystanek - WojszyceSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wojszyce Czas przejazdu 40'
-
(Grota-Roweckiego) Przystanek - PrzystankowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Przystankowa Czas przejazdu 44'
-
(Borowska) Przystanek - Borowska (Szpital)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Szpital) Czas przejazdu 46'
-
(Borowska) Przystanek - DziałkowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działkowa Czas przejazdu 48'
-
(Borowska) Przystanek - ROD BajkiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Bajki Czas przejazdu 51'
-
(Borowska) Przystanek - ŚlicznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliczna Czas przejazdu 52'
-
(Borowska) Przystanek - Borowska (Aquapark)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Aquapark) Czas przejazdu 54'
-
(Borowska) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 58'
-
(Sucha) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 60'