136
Rozkład jazdy autobusu 136, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Gaj - Pętla
Słupek: 21138
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 136
136
Tarnogaj
Zajezdnia Obornicka
-
(Świeradowska) Przystanek - ŚwieradowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świeradowska Czas przejazdu 2'
-
(Borowska) Przystanek - DziałkowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działkowa Czas przejazdu 6'
-
(Armii Krajowej) Przystanek - ROD BajkiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Bajki Czas przejazdu 9'
-
(Armii Krajowej) Przystanek - Spiska (Ośrodek Sportu) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Spiska (Ośrodek Sportu) Czas przejazdu 10'
-
(Wiśniowa) Przystanek - WiśniowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiśniowa Czas przejazdu 13'
-
(Wiśniowa) Przystanek - SudeckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sudecka Czas przejazdu 15'
-
(Hallera) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 19'
-
(Hallera) Przystanek - GajowickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka Czas przejazdu 21'
-
(Hallera) Przystanek - MieleckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mielecka Czas przejazdu 22'
-
(Hallera) Przystanek - Ojca BeyzymaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ojca Beyzyma Czas przejazdu 24'
-
(Hallera) Przystanek - Aleja PracySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Pracy Czas przejazdu 26'
-
(Klecińska) Przystanek - ROD Oświata Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata Czas przejazdu 33'
-
(Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park TechnologicznySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wrocławski Park Technologiczny Czas przejazdu 34'
-
(Klecińska) Przystanek - SzkockaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka Czas przejazdu 36'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Gądowianka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka Czas przejazdu 38'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim GroszuSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu Czas przejazdu 40'
-
(Milenijna) Przystanek - Milenijna (Hala Orbita) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Milenijna (Hala Orbita) Czas przejazdu 41'
-
(most Milenijny) Przystanek - Most Milenijny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Milenijny Czas przejazdu 42'
-
(Obornicka) Przystanek - Obornicka (Obwodnica) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Obornicka (Obwodnica) Czas przejazdu 44'
-
(Obornicka) Przystanek - Irysowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Irysowa Czas przejazdu 46'
-
(Obornicka) Przystanek - Zajezdnia ObornickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Czas przejazdu 47'