A Rozkład jazdy autobusu A, kierunek: Zajezdnia Obornicka Przystanek Broniewskiego Słupek: 23141 Ostatnia aktualizacja: 24.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii A ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii A 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Aktualny rozkład jazdy Od 27.04 zmiana rozkładu Od 29.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer A A Kierunek: Krzyki Zajezdnia Obornicka Przystanek - Krzyki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki Przystanek - Sowia Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sowia Przystanek - Chłodna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Chłodna Przystanek - Wawrzyniaka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wawrzyniaka Przystanek - Rymarska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rymarska Przystanek - Racławicka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Racławicka Przystanek - Bukowskiego NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bukowskiego Przystanek - Stanki NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stanki Przystanek - Kadłubka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kadłubka Przystanek - Wiejska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiejska Przystanek - Solskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Solskiego Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz) Przystanek - FAT Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie FAT Przystanek - Aleja Pracy NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Pracy Przystanek - Inżynierska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Inżynierska Przystanek - Krucza (Mielecka) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krucza (Mielecka) Przystanek - Krucza Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krucza Przystanek - Pl. Hirszfelda Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Hirszfelda Przystanek - Arkady (Capitol) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Arkady (Capitol) Przystanek - Dworzec Główny (Dworcowa) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Dworcowa) Przystanek - Skwer Krasińskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Skwer Krasińskiego Przystanek - Krasińskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krasińskiego Przystanek - Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) Przystanek - Katedra Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Katedra Przystanek - Ogród Botaniczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ogród Botaniczny Przystanek - Wyszyńskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyszyńskiego Przystanek - Damrota Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Damrota Przystanek - Kromera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Przystanek - Berenta NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Berenta Przystanek - Pl. Daniłowskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Daniłowskiego Przystanek - Kasprowicza Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kasprowicza Przystanek - Syrokomli NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Syrokomli Przystanek - Pola Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pola Przystanek - Broniewskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego Przystanek - Bałtycka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka Przystanek - Bezpieczna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna Przystanek - Paprotna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paprotna Przystanek - Zajezdnia Obornicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Wydrukuj rozkład linii nr A Odjazdy z tego przystanku K Kamieńskiego (Pętla) Gaj - Pętla K Kamieńskiego (Pętla) Zajezdnia Obornicka 105 Kromera Świniary 108 Dworzec Nadodrze Pracze Widawskie 111 Osiedle Sobieskiego Kminkowa 111 Zajezdnia Obornicka Kminkowa 115 Wojnów (Pętla) Zajezdnia Obornicka 116 Pl. Grunwaldzki Zajezdnia Obornicka 118 Sępolno Rędzin 118 Wojnów (Pętla) Rędzin 119 Sołtysowice Racławicka 119 Sołtysowice Awicenny (Poczta Polska) 129 Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) Port Lotniczy 129 Zajezdnia Obornicka Port Lotniczy 129 Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) Zajezdnia Obornicka 130 Polanowice Zajezdnia Obornicka 131 Litewska Zajezdnia Obornicka 132 Kromera Zajezdnia Obornicka 143 Sępolno Zajezdnia Obornicka 144 Polanowice Zajezdnia Obornicka 149 Pl. Grunwaldzki Zajezdnia Obornicka 151 Pl. Grunwaldzki Zajezdnia Obornicka 240 Dworzec Autobusowy Zajezdnia Obornicka 241 Pawłowice (Widawska) Zajezdnia Obornicka 241 Petrusewicza Zajezdnia Obornicka 242 Kowale Zajezdnia Obornicka 244 Petrusewicza Kminkowa 244 Petrusewicza Świniary 246 Sołtysowice Zajezdnia Obornicka 246 Petrusewicza Zajezdnia Obornicka 246 Dworzec Główny Zajezdnia Obornicka 247 Polanowice Zajezdnia Obornicka 250 Dworzec Główny Zajezdnia Obornicka 251 Litewska Zajezdnia Obornicka 253 Sępolno Zajezdnia Obornicka 255 Sępolno Zajezdnia Obornicka 259 Sępolno Zajezdnia Obornicka 315 Swojczyce Zajezdnia Obornicka 905 Kromera Szewce - Kościół 905 Kromera Szewce - Cmentarz Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Sobota Niedziela Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu17 Odjazd41 minut po godzinie 17 Godzina odjazdu18 Odjazd08 minut po godzinie 18 Odjazd43 minut po godzinie 18 Odjazd58 minut po godzinie 18 Godzina odjazdu19 Odjazd18 minut po godzinie 19 Odjazd33 minut po godzinie 19 Godzina odjazdu20 Odjazd40 minut po godzinie 20 Odjazd53 minut po godzinie 20 Godzina odjazdu21 Odjazd10 minut po godzinie 21 Godzina odjazdu22 Odjazd08 minut po godzinie 22 Godzina odjazdu23 Odjazd22 minut po godzinie 23 Legenda * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Wydrukuj rozkład linii nr A Rozkład jazdy - Sobota Godzina odjazdu20 Odjazd40 minut po godzinie 20 Godzina odjazdu21 Odjazd10 minut po godzinie 21 Godzina odjazdu22 Odjazd08 minut po godzinie 22 Godzina odjazdu23 Odjazd22 minut po godzinie 23 Legenda * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Wydrukuj rozkład linii nr A Rozkład jazdy - Niedziela Godzina odjazdu20 Odjazd40 minut po godzinie 20 Godzina odjazdu21 Odjazd10 minut po godzinie 21 Godzina odjazdu22 Odjazd08 minut po godzinie 22 Godzina odjazdu23 Odjazd22 minut po godzinie 23 Legenda * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Wydrukuj rozkład linii nr A