wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 33°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Gdzie nie wolno parkować? [LISTA ULIC]

W czasie trwania półmaratonu kierowcy nie zaparkują na niektórych wrocławskich ulicach fot. Mateusz Lubański/www.wroclaw.pl
W czasie trwania półmaratonu kierowcy nie zaparkują na niektórych wrocławskich ulicach

W sobotę, 18 czerwca, w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych biegowych imprez – 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Na liczącej ponad 21 kilometrów trasie pojawi się ponad 12 tysięcy osób. Oznacza to, że na części ulic zostanie wprowadzony czasowy zakaz parkowania samochodów. Sprawdźcie, gdzie nie zaparkujemy w sobotni wieczór.

Reklama

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Trasa biegu

Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca, na wrocławskich ulicach pojawi się ponad 12 tysięcy osób. 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton powraca do kalendarza sportowych imprez po trzech latach przerwy, przez co cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony biegaczy.

Trasa biegu liczy 21,0975 km i wiedzie ze Stadionu Olimpijskiego, aleję Różyckiego, most Szczytnicki, pl. Grunwaldzki, most Grunwaldzki, ulicę Pułaskiego, Małachowskiego, Ślężną, aleję Wiśniową, ulicę Powstańców Śląskich, Kazimierza Wielkiego, Grodzką, most Piaskowy, most Tumski, ulicę Katedralną, most Pokoju, ponownie most Grunwaldzki, Wybrzeże Wyspiańskiego, most Zwierzyniecki, ulicę Kopernika i Paderewskiego, aż do mety na Stadionie Olimpijskim.

Trasa 8. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Lista ulic, na których nie wolno parkować

Tak duże wydarzenie wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. Na wymienionych poniżej odcinkach w dniu 18 czerwca obowiązywać będzie czasowo zakaz zatrzymywania z tabliczką informującą o odholowaniu na koszt właściciela:

Ruch na trasie biegu zostanie wstrzymany od godz. 20:30. Otwarcie ulic zaplanowano na godz. 1:30. Policja będzie przywracać ruch na bieżąco, po pokonaniu trasy przez ostatniego uczestnika. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama