wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. 18 czerwca – nocny półmaraton. Jak kursują autobusy i tramwaje? Zawieszone kursy, zmiany tras

18 czerwca – nocny półmaraton. Jak kursują autobusy i tramwaje? Zawieszone kursy, zmiany tras

Ewa Waplak,

W sobotę wieczorem, 18 czerwca 2022 r., na ulice Wrocławia wybiegnie kilka tysięcy uczestników 8. PKO Nocnego Półmaratonu. Na godzinę przed biegiem, od 20.30, wprowadzone będą zmiany w komunikacji zbiorowej. Sprawdźcie, jak będą kursowały autobusy i tramwaje 18 czerwca podczas wrocławskiego półmaratonu.

Reklama

18 czerwca 2022 r. wrocławski półmaraton. Pierwsze zmiany w komunikacji będą wprowadzone od godz. 20.30. Kilka linii zawiesi kursy, większość autobusów i tramwajów od godziny 20.30 pojedzie zmienionymi trasami.

Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

Komunikacja tramwajowa 18 czerwca 2022 podczas półmaratonu

Linia tramwajowa 1

 

  • kursowanie linii 1 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone.

Linia tramwajowa 2

Od godziny 20.30
  • Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na placu Społecznym)
  • Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od godziny 21.30
  • Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich –  Krzyki
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 3

Od godziny 21.30
  • Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema

Linia tramwajowa 4

Od godziny 20.30
  • Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na placu Społecznym)
  • Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Od godziny 21.30
  • Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Linia tramwajowa 5

Od godziny 21.30
  • Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Linia tramwajowa 6

Od godziny 21.30
  • Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
  • Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 7

Od godziny 21.30
  • Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
  • Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 8

Od godziny 20.30
  • Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
  • Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj
Od godziny 21.30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

  • Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
  • Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj

Linia tramwajowa 9

Od godziny 20.30
  • Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
  • Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Od godziny 21.30
Tramwaje po północnej tronie Wrocławia
  • Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
  • Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj
  • Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Tramwaje po północnej i wschodniej stronie Wrocławia

  • Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Linia tramwajowa 10

Od godziny 20.30
  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Katedra
  • Katedra  – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od godziny 21.30
  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
  • Rynek – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22.15
  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
  • Stadion Olimpijski – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia tramwajowa 11

Od godziny 20.30
  • Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
  • Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 21.30
  • Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
  • Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia tramwajowa 15

Od godziny 21.30
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
  • Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj
  • Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Linia tramwajowa 16

  • kursowanie linii 16 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone

 

Linia tramwajowa 17

Od godziny 20.30
  • Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
  • Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od godziny 21.30
Tramwaje po północnej tronie Wrocławia
  • Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
  • Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
  • Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22.15
  • Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
  • Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 20

Od godziny 21.30
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 w kierunku Leśnicy bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 23

Od godziny 20.30
  • Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
  • Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Od godziny 21.30
  • Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
  • Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Linia tramwajowa 31

Od godziny 21.30

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

  • Tarczyński Arena (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
  • Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Tarczyński Arena (Królewiecka)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
  • Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
  • Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
  • Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia tramwajowa 32

Od godziny 21.30
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
  • Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
  • Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
  • Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
  • Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
  • Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
  • Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia tramwajowa 33

Od godziny 20.30
  • Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Katedra
  • Katedra – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Od godziny 21.30
  • Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
  • Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
  • Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów 

Linia tramwajowa 70

  • kursowanie linii 70 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone

Linia tramwajowa 74

Od godziny 20.30
  • Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
  • Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Komunikacja autobusowa 18 czerwca 2022 podczas półmaratonu

Linia autobusowa A

Od godziny 20.30

  • Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
  • Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 21.30

  • Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
  • Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów  – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)

Linia autobusowa C

Od godziny 20.30
  • Pl. Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
  • Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – pl. Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej)

Linia autobusowa D

Od godziny 20.30
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
  • Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Od godziny 21.30
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
  • Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia autobusowa K

Od godziny 20.30
  • Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla
  • Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka –Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od godziny 21.30
  • Kamieńskiego–pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla
  • Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego–pętla

Linia autobusowa N

Od godziny 20.30
  • Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska
  • Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Od godziny 21.30

  • Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (przystanek nr 11319 w zatoce przy ulicy Swobodnej)
  • Gwiaździsta – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Linia autobusowa 106

Od godziny 21.30
  • Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów (przystanek nr 10373 w zatoce przy ulicy Piłsudskiego pomiędzy pl. Legionów a ulicą Lelewela)
  • Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Port Lotniczy

Linia autobusowa 110

Od godziny 21.30
  • Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
  • Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364)

Linia autobusowa 111

Od godziny 20.30
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Rondo Hemara – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
  • Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rondo Hemara – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Od godziny 21.30
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Rondo Hemara – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
  • Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rondo Hemara – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i ronda Reagana
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej–Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Rondo Hemara – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
  • Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rondo Hemara – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia autobusowa 112

Od godziny 20.30
  • Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana –  Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka –  Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
  • Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wysoka – Kutrzeby –  Parafialna – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego –  Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Linia autobusowa 113

Od godziny 20.30
  • Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota–Roweckiego – Kurpiów –bStrachowskiego – Rodno św. Ojca Pio – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki
  • Krzyki – Karkonoska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Strachowskiego – Kurpiów – Grota–Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

 

Linia autobusowa 114

Od godziny 20.30
  • Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska
  • Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice
Od godziny 21.30
  • Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)
  • Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Linia autobusowa 115

Od godziny 20.30
  • Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Strachocińska – Wojnów (pętla)
  • Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – pl. Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej)

Od godziny 21.30

  • Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Strachocińska – Wojnów (pętla)
  • Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Od godziny 22.15
  • Grunwaldzki (przystanek nr 20921 pod budynkiem „Grunwaldzki Center”) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Strachocińska – Wojnów (pętla)
  • Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)

Linia autobusowa 116

Od godziny 20.30
  • Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya–Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
  • Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana
  • Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Toruńska – Kromera – Boya–Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
  • Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya–Żeleńskiego – Toruńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki

Linia autobusowa 118

Od godziny 20.30
  • Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
  • Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Ludowa – Miłoszycka – Kowalska – Krzywoustego – Brücknera – Toruńska – Boya–Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Wędkarzy – Rędzin

Linia autobusowa 120

Od godziny 20.30
  • (Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska
  • Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)
Od godziny 21.30
  • (Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)
  • Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)

Linia autobusowa 121

Od godziny 20.30
  • Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
  • Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana
  • Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
  • Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej–Curie i Polaka)

Linia autobusowa 122

Od godziny 21.30
  • Nowy Dwór – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka (nawrót na skrzyżowaniu z Wejherowską) – Legnicka – Milenijna – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (przystanek nr 11319 w zatoce przy ulicy Swobodnej)
  • Gwiaździsta – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Rysia – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska – Gubińska – Nowy Dwór

Linia autobusowa 124

Od godziny 20.30
  • Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –  Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Karwińska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
  • Księże Wielkie –  Tyska –  Opolska – Karwińska – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej –  Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza –  Grochowa –  Stalowa – Grabiszyńska –  Klecińska – estakada Gądowianka –  Strzegomska – Rogowska – Zemska – Nowy Dwór (pętla)

Linia autobusowa 125

Od godziny 21.30
  • Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska – Mokronoska – Tyniecka – Rondo Baranowskiego – Kwiatkowskiego – Tyniecka – Tyniecka (pętla)
  • Tyniecka (pętla) – Tyniecka – Mokronoska – Wiejska – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów

Linia autobusowa 126

Od godziny 20.30
  • Wojszycka – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
  • Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – pętla Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

 

Linia autobusowa 127

Od godziny 20.30
  • Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska –  Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Maślicka – Kozia
  • Kozia – Maślicka – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Linia autobusowa 131

Od godziny 20.30
  • Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
  • Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana
  • Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
  • Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej–Curie i Polaka)

Linia autobusowa 132

Od godziny 20.30
  • Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II –  Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Stanisławowska – Awicenny – Wiejska – Solskiego – Oporów
  • Oporów – Solskiego – Wiejska – Awicenny – Stanisławowska – Rondo Chamcówny – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera

Linia autobusowa 133

Od godziny 20.30
  • Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan
  • Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Od godziny 21.30
  • Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Sztabowa – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan
  • Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Linia autobusowa 134

Od godziny 20.30
  • Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –  Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Kamienna – Bardzka  – Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
  • Księże Wielkie –  Tyska –  Opolska –  Krakowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza –  Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Nowy Dwór (pętla)

Linia autobusowa 136

Od godziny 20.30
  • Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów
  • Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj

Linia autobusowa 142

Od godziny 20.30
  • Karłowice – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Hermanowska – Kuźniki
  • Kuźniki – Hermanowska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Karłowice

Linia autobusowa 143

Od godziny 20.30
  • Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Obornicka – Rondo Kielara – Nowaka-Jeziorańskiego – most Milenijny – Milenijna – Legnicka (nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Wejherowską) – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj
  • Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Sztabowa – Powstańców Śląskich – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka (nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Wejherowską) – Legnicka – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa

Linia autobusowa 144

Od godziny 20.30
  • Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
  • Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Linia autobusowa 145

Od godziny 20.15
  • Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Monte Cassino – mosty Chrobrego – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
  • Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
  • Kursowanie linii 145 po godzinie 21.00 zostanie zawieszone

Linia autobusowa 146

 

  • Kursowanie linii 146 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone

Linia autobusowa 148

Od godziny 21.30
  • Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)
  • Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia autobusowa 149

Od godziny 20.30
  • Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)
  • Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki

Linia autobusowa 151

Od godziny 20.30
  • Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
  • Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie –  Starodębowa –  Pawłowicka –  Widawska – Pawłowice (Widawska)
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana
  • Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka –  Widawska – Pawłowice (Widawska)
  • Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)

Linia autobusowa 602

  • Arkady (Capitol) – odjazd o 21.55 – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Energy Solution Wrocław I
  • Biskupice Podgórne LG Energy Solution Wrocław I – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza

Linia autobusowa 612

Od godziny 20.30
  • Dworzec Autobusowy przystanek nr 20352) –  Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana –  Borowska – Ślężna – Gliniana –  Borowska –  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
  • Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Karkonoska – Bielany Wrocławskie – Ślęża – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Sucha – Dworzec Autobusowy

Komunikacja autobusowa  linie strefowe

Linie 904 i 914 (kurs o godzinie 21.30, 22.40 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 21.53 z Łoziny i 20.39 z Pruszowic)

  • Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Pruszowice
  • Łozina/Pruszowice – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Linia 911 (kurs o godzinie 20.14 z Piecowic)

  • Piecowice – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki
  • Pl. Grunwaldzki (odjazd z 21.25 przesunięty na 21.45) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – Piecowice

Nocna komunikacja autobusowa

Linia autobusowa 241

  • Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego  most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Rondo Chamcówny – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Nowy Dwór (pętla)
  • Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Linia autobusowa 243

  • Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
  • Leśnica – Średzka – Jeleniogórska – Starogajowa – Wojanowska – Fieldorfa – Kosmonautów – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Linia autobusowa 250

  • Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Linia autobusowa 253

  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego –  Bacciarellego – Bartoszowice
  • Bartoszowice –  Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica

 

Linia autobusowa 255

  • Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej–Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
  • Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Linia autobusowa 259

  • Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)
  • Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Paderewskiego – Moniuszki – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Trasa i mapa półmaratonu 18 czerwca 2022 r.

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - mapa trasy, MCS Wrocław

Źródło: Urząd Miejski Wrocławia

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl