wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Pierwszy śnieg we Wrocławiu. Zaczęło padać w niedzielę wieczorem [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Pierwszy śnieg spadł we Wrocławiu w niedzielę wieczorem (11.12.) Patrole na wrocławskie ulice wyjechały ok. godziny 22.00, a od 2.00 w nocy na wrocławskich ulicach pracują drogowcy - informuje na swoim Facebooku wrocławski Ekosystem. Na poniedziałek synoptycy prognozują kolejne przelotne opady śniegu.

Reklama

Na głównych wrocławskich ulicach, jezdnie w poniedziałek rano są czarne, MPK kursuje normalnie. Akcja służb drogowych rozpoczęła się o godzinie 2.00 w nocy. Od tego momentu do godziny 14.30 w poniedziałek, służby drogowe odśnieżające Wrocław przejechały łącznie 1920 kilometrów, zużyły 45 ton mieszanki, niemal 89 ton piasku i ponad 100 ton soli.

Zobaczcie, jak Wrocław jest przygotowany na opady śniegu. 

A jaka pogoda czeka nas we Wrocławiu w najbliższych dniach? Prognozy zapowiadają w ciągu dnia -2 stopnie Celsjusza oraz opady śniegu. W nocy temperatura spadnie do -6 stopni C. Ciśnienie 1007 hPa. 

Przeczytajcie szczegóły:

Zobaczcie zdjęcia. Oto pierwszy śnieg, który spadł w niedzielę wieczorem. Zdjęcia z wrocławskich osiedli.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl