wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Groźny wypadek na osiedlowej drodze na Muchoborze Wielkim. Auto dachowało i wpadło na chodnik! Są ranni
Rada Osiedla Muchobór Wielki

Do zdarzenia doszło w czwartek (1 września), po południu, na osiedlowej drodze na Muchoborze Wielkim. Na ulicy Trawowej (na wysokości bloku nr 12-16) kierowca stracił panowanie nad autem i dachował. Ranna w wypadku została kobieta, która przechodziła obok. Pomocy potrzebował też kierowca samochodu.

Reklama

Wypadek wyglądał bardzo groźnie. 

- Akurat wracałem z dzieckiem ze szkoły. Na szczęście szliśmy drugą stroną ulicy. Samochód nie jechał szybko, nagle skręcił w bok, wjechał w ogrodzenie i dachował. Kawałek ogrodzenia uderzył w głowę kobietę, która przechodziła obok - opowiada Bartłomiej Tylkowski, radny osiedla Muchobór Wielki, świadek zdarzenia. Na miejsce wypadku przyjechało pogotowie i straż pożarna. Świadkowie zdarzenia, jako pierwsi, udzielili pomocy rannym. 

- Pomogliśmy wyciągnąć kierowcę z auta i ułożyliśmy go w bezpiecznej pozycji, do czasu przyjazdu karetki - opowiadają świadkowie zdarzenia. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Rannej kobiecie pomoc została udzielona na miejscu.Policja bada przyczyny wypadku. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl