wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 32°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

18 czerwca – 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Utrudnienia w ruchu

ostatni Nocny Półmaraton odbył się w 2019 r. archiwum www.wroclaw.pl
ostatni Nocny Półmaraton odbył się w 2019 r.

W sobotę wieczorem na ulice Wrocławia wybiegnie 12 tysięcy uczestników nocnego półmaratonu. Od około 20.00 do 01.30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Trasa maratonu, zmiany w kursowaniu komunikacji oraz zakazy parkowani na ulicach. Szczegóły

Reklama

Policja na bieżąco będzie przywracać ruch po przebiegnięciu ostatniego biegacza. W sobotę od rana, na trasie półmaratonu, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i postoju pojazdów.  

Trasa 8. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Start zaplanowano na godz. 21.30 na Stadionie Olimpijskim.

Później uczestnicy pobiegną:

W centrum trasa biegu prowadzi przez: 

Wcześniej przebiegną przez otwartą Halę Stulecia i wokół Pergoli (specjalnie dla biegaczy włączona będzie fontanna multimedialna), by ulicami:

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Lista ulic, na których nie wolno parkować

Tak duże wydarzenie wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. Na wymienionych poniżej odcinkach w dniu 18 czerwca obowiązywać będzie czasowo zakaz zatrzymywania z tabliczką informującą o odholowaniu na koszt właściciela

18 czerwca zmiany w kursowaniu autobusów i tramwajów. Dodatkowe kursy po maratonie

Na godzinę przed biegiem, od 20.30, wprowadzone będą zmiany w komunikacji zbiorowej. Sprawdźcie, jak będą kursowały autobusy i tramwaje 18 czerwca podczas wrocławskiego półmaratonu.

Natomiast dla uczestników i kibiców 8.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu nocnego półmaratonu uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa S3 oraz tramwajowa T2. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama