„Jacek Wróbelek” powraca. Premiery kinowe od 26 maja

26 maja do kin trafią dwa premierowe tytuły. Jeden z nich jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku. „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” to piąta część pirackiej sagi. W tym roku seria obchodzi 15 urodziny. W roli tytułowej oczywiście Johnny Depp.


26 maja na ekranach kin zagoszczą niebieskie stworki i piraci.

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara

Kapitan Jack Sparrow nie ma lekko. Co przygoda, to kolejny problem. Tym razem jego dawny wróg Salazar (w tej roli Javier Bardem) po wydostaniu się z Diabelskiego Trójkąta postanawia zmieść z powierzchni ziemi wszystkich piratów. Co jak co, ale nasz ulubiony „captain Jack” ma spory problem. Na szczęście jest jeden artefakt, który może zatrzymać nikczemnego Salazara – magiczny trójząb Posejdona. W filmie powracają bohaterowie trzech pierwszych odsłon pirackiej sagi między innymi Orlando Bloom i Geoffey Rush.

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski  

W nowym, w pełni animowanym filmie widzowie poznają losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów. 

Zgłoś uwagę