wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:05

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Teatr
  4. Impro Crime Story – improwizowany kryminał [18+]

Teatr

Impro Crime Story – improwizowany kryminał [18+]

Kliknij, aby powiększyć
Plakat Impro Crime Story – improwizowany kryminał [18+] Iwo Wieczorek
grafika

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Na miejscu zbrodni, oprócz ciała, znaleziono kilka dziwnych poszlak. Guma do żucia przyklejona do ściany.  Zbity zegarek na skórzanym pasku pokazujący godzinę 12:01.  Lewy klapek, ewidentnie za mały, by należeć do ofiary.  Kto mógł ją zabić i dlaczego? 

Dwóch dzielnych detektywów będzie musiało przeprowadzić serię przesłuchań pełnych niespodziewanych retrospekcji, by dowiedzieć się prawdy i by sprawiedliwości stało się za dość. A prawą ręką detektywów będziecie Wy! 

Bacznie obserwujcie każdą scenę, wyłapujcie najmniejsze szczegóły z zeznań, ponieważ na końcu naszego improwizowanego kryminału to Wy wskażecie zabójcę! I w końcu dowiemy się, co tego feralnego wieczoru się stało…

GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław Wydarzenie dla osób powyżej 18 roku życia

BILETY:  - 25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI 

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą. 

Miejsce