wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Sport i rekreacja
  4. Wolna miłość we Wrocławiu. Spacer frywolno-romantyczny

Wolna miłość we Wrocławiu. Spacer frywolno-romantyczny

Plakat Wolna miłość we Wrocławiu. Spacer frywolno-romantyczny Roman Pawłowski
Ostrów Tumski we Wrocławiu
  • TERMINY: Zakończyło się 17.02.2024 (15 dni temu)
  • Miejsce: Archikatedra pw. św. Jana Chrzciciela
  • BILETY: Wstęp biletowany / Cena biletu od 30zł do 50 zł

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

W ramach obchodów Święta Zakochanych biuro przewodnickie "Wrocman" zaprasza na spacer frywolno-romantyczny. Wrocław, który rozwija się od ponad 1000 lat zamieszkiwali w przeszłości ludzie o różnych narodowościach i obyczajach. Nic więc dziwnego, że miasto huczało od ognistych związków, nieobyczajnych skandali, a nawet horrorów miłosnych. Zabytki miasta również na tym tle dorobiły się wielu romantycznych legend i opowieści.

Biuro przewodnickie "Wrocman" zaprasza zatem wszystkie Panie (i nie tylko) na spacer, na którym zapoznacie się z miłosnymi legendami i pikantnymi historiami Wrocławia oraz okolic, zajrzymy także pod kołderkę Tym i Owym oraz oplotkujemy całe towarzystwo.

Ze względu na poruszane treści wydarzenie przeznaczone jest tylko dla osób dorosłych. Spacer odbędzie się w dniu 17 lutego w godz. 15.00-18.00 po trasie: Ostrów Tumski, Uniwersytet Wrocławski, Rynek. Zbiórka grupy o godzinie 14.55 na Placu Katedralnym przy Kolumnie Chrystusa Króla Wszechświata. Ze względu na ochłodzenia proszę przewidzieć cieplejszy ubiór. Koszt spaceru: 30 zł od osoby. Czas trwania: do 3 h.

Zgłoszenia udziału proszę przesyłać mailowo do końca dnia poprzedzającego zwiedzanie, czyli do 16 lutego na adres: [email protected] podając w treści: ilość osób, imię oraz numer telefonu kontaktowego. W tytule maila koniecznie proszę wpisać „Miłość 17.02".

W dniu zwiedzania informację o możliwości dołączenia do grupy można pozyskać wysyłając SMS na nr telefonu: +48 609020106. Opłaty dokonujecie Państwo na miejscu, organizator prosi o przygotowanie wyliczonych kwot.

Miejsce

Zobacz także