I liga mężczyzn: KS Gwardia Wrocław vs. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

I liga mężczyzn: KS Gwardia Wrocław vs. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

W kolejnym meczu siatkarzy Gwardii czeka spotkanie z aktualnym wiceliderem tabeli - KS Lechią Tomaszów Mazowiecki. Wrocławianie, po raz pierwszy od dwunastu lat, rozegrają ligowe spotkanie w roli gospodarza poza halą przy ul. Krupniczej.

Po trudnym meczu wyjazdowym w odległych Siedlcach, siatkarze Piotra Lebiody mieli kilka dni odpoczynku od ligowych zmagań. Przed nimi kolejne, spore wyzwanie. Rywal z górnej półki, bo do stolicy Dolnego Ślaska zawita KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Goście to obecnie wicelider w tabeli 1. Ligi. Z dorobkiem 41 punktów cały czas rywalizuje o przewodnictwo w lidze i będzie faworytem wtorkowego pojedynku.

Trudny rywal to tylko jeden z problemów wrocławskiej Gwardii. W związku z niepewną przyszłością klubu w siedzibie przy ul. Krupniczej wrocławianie swoje spotkanie rozegrają w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego. To pierwszy taki przypadek od 2007 r., gdy Gwardia zagra poza Krupniczą. Dwanaście lat temu wrocławianie jeszcze w Polskiej Lidze Siatkówki występowali w Orbicie. Jak zaprezentują się na nowym dla siebie obiekcie?

Wstęp wolny.

 

Lokalizacja

Hala Sportowa Uniwersytetu Medycznego

Wojciecha z Brudzewa 12a,  Wrocław

Komentarze