Walentynki 2018 Wrocław - Wolna miłość we Wrocławiu

Wolna miłość we Wrocławiu

Wrocław, który rozwija się przez ponad 1000 lat zamieszkiwali w przeszłości ludzie o różnych narodowościach i obyczajach. Miasto przyciągało wielu bogatych przybyszów, a i Wrocławianie potrafili się nieźle wzbogacić. Stare przysłowie mówi, że „Tam gdzie jest bogactwo, tam jest też łajdactwo".

Uczestnicy spaceru sprawdzą tę hipotezę. Wrocman zaprasza na wesoły spacer, na którym zapoznają się z pikantnymi historiami, które wydarzyły się na przestrzeni wieków w naszym mieście.

Spacer organizowany jest codziennie w dniach 13-15 lutego w godzinach 18.00-21.00. Ze względu na charakter opowieści, spacer tylko dla osób dorosłych. Koszt spaceru: 15 zł. Czas trwania: do 3 godz. Z uwagi na komfort zwiedzania liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu proszę przesyłać do dnia 11.02.18 r. mailowo na adres biuro_wrocman@wp.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila koniecznie należy wpisać „Miłość 2018 + informacja o dacie np. 13.02”.

W dniach zwiedzania informację o możliwości dołączenia do spaceru można pozyskać wysyłając SMS na nr telefonu: 609020106. Spacer rozpocznie się przy Kolumnie Milenijnej na Placu Katedralnym, a zakończy w Rynku. Zbiórka grupy codziennie o godz. 17.55.

Lokalizacja

Archikatedra pw św. Jana Chrzciciela

 

Komentarze