Polska vs. Nigeria

Polska vs. Nigeria

Po 16 miesiącach, w marcu 2018 r. reprezentacja Polski wróci do Wrocławia. Piłkarze Adama Nawałki w piątek, 23 marca 2018 r. zmierzą się na Stadionie Wrocław z Nigerią. Spotkanie rozpocznie cykl przygotowań przed mistrzostwami świata, które w czerwcu rozpoczną się w Rosji.

Ostatni raz we Wrocławiu nasi kadrowicze gościli w listopadzie 2016 r. Wówczas w meczu towarzyskim Polacy 1:1 zremisowali ze Słowenią. W marcu 2018 r. po blisko półtora roku od tamtego spotkania, podopieczni Adama Nawałki na Stadionie Wrocław podejmą Nigeryjczyków, a pojedynek będzie pierwszym krokiem kadry w przygotowaniach do występu w najważniejszej imprezie piłkarskiej na świecie - mundialu w Rosji.

W czerwcu Robert Lewandowski i spółka w grupie H mistrzostw świata zmierzą się odpowiednio z Senegalem, Kolumbią oraz z Japonią. I właśnie w jak najlepszym przygotowaniu do premierowego spotkania w tym turnieju przeciwko "Lwom Terangi", ma przyczynić się marcowy mecz z Nigeryjczykami, czyli z innym przedstawicielem afrykańskiego stylu gry. Cztery dni później, 27 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie Polska podejmie Koreę Południową, która gra w zbliżony sposób do innego grupowego rywala - Japonii.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 23 marca 2018 r. Początek o godzinie 20.45.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze