wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:30

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Red Bull Speed Ways – bolid vs. motocykl żużlowy

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

30 maja br. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się „Red Bull Speed Ways” - wydarzenie, podczas którego kibice motorsportu po raz pierwszy w historii zobaczą na żywo w akcji bolid Red Bull Racing w konfrontacji z motocyklem żużlowym. W bolidzie pojedzie wicemistrz świata w Formule 1, David Coulthard, a na motocyklu pomysłodawca tej imprezy, Maciej Janowski. Na niespełna 2 miesiące przed wydarzeniem wyprzedała się główna pula biletów (ponad 9 tys. wejściówek). Dodatkowa transza trafi do sprzedaży 20 kwietnia.

Podczas „Red Bull Speed Ways” fani motorsportu zobaczą nie tylko bolid F1, ale także spektakularne pojedynki z udziałem m.in. Adama Małysza, który zadebiutuje w aucie WRC oraz Kuby Przygońskiego w samochodzie driftowym. Co więcej, w powietrzu zobaczymy pilota akrobacyjnego i wyścigowego, Łukasza Czepielę. Podczas wydarzenia będzie można spotkać się również z Kacprem Sztuką, kierowcą Formuły 3.

„Red Bull Speed Ways” odbędzie się w czwartek 30 maja 2024 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Już od godz. 12:00 na Błoniach Stadionu będzie można z bliska zobaczyć pojazdy, spotkać kierowców, zagrać na symulatorach czy zmierzyć się w pit stop challenge. Start imprezy na stadionie o godz. 17:00.

TERMINY Red Bull Speed Ways – bolid vs. motocykl żużlowy

  • Stadion Olimpijski we Wrocławiu

    • Czwartek 30 maj
      • 12:00

Miejsce

Zobacz także